PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 365
ocen
8,2 10 1 32365
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

1.Jak wam sie wydaje kto by tak naprawde wygrał(wtedy gdy Sasuke zapieczetował Oro) gdyby Orochimaru był w pełni zdrów?-mi się wydaje,że jednak Oro
2.Kto jest silniejszy Kabutomaru czy Orochimaru?-chyba na równi
3.Czy jest silniejszy od Jirayi?-tu nie mam zdania ale patrząc czego oboje dokonali to jednak Jiraya
4.Czy nie wydaje wam się,że Orochimaru jest jedną z postaci w anime niedocenianych?-chodzi mi tu głównie,że za mało pokazał(w końcu jest jednym z 3 Saninów i głównym antagonistą jednej z serii)
-został ośmieszony prze Itachiego(choc fakt nie miał czym się popisac)
-choc niby jakis wyczyn to zabicie Hokage uważam za nic (Sarutobi byl stary i nie miał taj kondycji co kiedyś)

ocenił(a) serial na 8
Psychopath_filmweb

3. Jiraiya silnejszy. Zanim zobaczyłem Tryb Mędrca Jirayi to uważałem, że Orochimaru jest silniejszy. Ale Jiraiya jako Mędrzec to przekozak i jestem pewny, że pokonałby Orochimaru. Wystarczy spojrzeć na jego walkę z Painem, walczył z Sześcioma Ścieżkami naraz i sprawił im wiele szkód mimo tego, że niewiele wiedział o umiejętnościach Paina (Naruto później wiedział o nich wszystko). Na Narutopedii też pisze, że Jirayia jest z najlepszy z trójki Sanninów. Ktoś tu kiedyś nawet pisał, że według któregoś z databooków Jiraiya jest na równi z Itachim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones