PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 365
ocen
8,2 10 1 32365
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

pytanie

ocenił(a) serial na 10

jak oglądałem pierwszy odcinek i czy ten fragment z sasuke pokazuje co może być w któryś odcinkach?

ocenił(a) serial na 9
Koval_4

No właśnie też sie nad tym zastanawiałem:).Sądzę że tak^^ jak do tej pory nie było tego w żadnym odcinku.

ocenił(a) serial na 10
Koval_4

wedłóg mnie ta scena może być zakończenie seri shippuden lub jednymz ostatnich odcinków

ocenił(a) serial na 9
Koval_4

witam scena z sasuke pokazuje odcinek przed którym jeszcze daleko do końca serii jeśli mam strzelać będzie to ok 40 odcinka i seria tak szybko sie nie skończy (wiem to z mangi).Pozdro dla fanów Naruta i Bleacha.

Satou_Kain

Dobrze powiedziane. Ta scena wkrótce zostanie powtórzona. Mnie cieszy debiut Tobiego i Saia :). Zwłaszcza tego pierwszego, bo to barwna postać, w dodatku bardzo tajemnicza jednocześnie :). Nie będę spoilerować. Trochę szkoda, że minie dużo odcinków za czym znowu zawita na ekrany.

Koval_4

ta scena będzie :) jeśli porównywać anime do mangi... to tak gdzieś około 40-50 odcinka będzie powtórzona i to już w takim 'właściwym swoim' momencie ;)

ocenił(a) serial na 6
raven89

Mam taką nadzieję. Jeśli będziemy sie kierować Mangą, to wszytko na to wychodzi. Najgorsza jest niewiedza co będzie dalej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones