Nash Bridges (1996-2001)
Nash Bridges: Sezon 5 Nash Bridges Sezon 5, Odcinek 3
Odcinek Nash Bridges (1996-2001)

Smash and Grab

7,9 14
ocen
7,9 10 1 14
Nash Bridges
powrót do forum s5e3

sezon 5 odcinek 3

ocenił(a) serial na 10

świetny :-) świetny:-) ŚWIETNY:-)

ocenił(a) serial na 10
maxymi23

jak?gdzie??kiedy???

ocenił(a) serial na 10
bibi17fm

Niestety w necie na ekino Nie zapowiada się by PULS wznowił emisję :-(

ocenił(a) serial na 10
maxymi23

szkoda....jednak pozostaje coś co umiera ostatnie....NADZIEJA

ocenił(a) serial na 10
bibi17fm

Racja :-D

ocenił(a) serial na 10
maxymi23

cześć maxymi23 moa coś http://www.swiatseriali.pl/seriale/kultowe-seriale-667/zdjecie,iId,1490097,iAId, 118488

ocenił(a) serial na 10
bibi17fm

Nash od poniedziałku leci na TV PULS między 6:40 a 6:50 zaczyna się seans :-) Ja niestety dopiero dziś się zorientowałem, ale od jutra pilnuję i oglądam. POZDRO dla Ciebie. P.S. DZIĘKI za ten link powyżej, wszedłem na niego jakiś czas temu, ale zapomniałem Ci podziękować.

ocenił(a) serial na 10
maxymi23

to ja dziękuję Ci za powiadomienie ze NB jest w tv :)

ocenił(a) serial na 10
bibi17fm

joł oglądasz dalej NB na plusie??? pozdrawiam Karol

ocenił(a) serial na 10
bibi17fm

Cześć Karol

ocenił(a) serial na 6
maxymi23

Leci znowu na Pulsie, dzisiaj rano pogapiłem się na jakieś dwa odcinki.
Podobno numer 65 i 66, nie wiem jak oni to numerowali, ale pewnie wszystko w kupie od początku świata, czyli wskazywałoby to, że leci S04E11, S04E12, gdy tymczasem po tytułach odcinków doszedłem, że faktycznie to były S04E12 i S04E13. Jak oni to robią nie mam pojęcia, że im takie cuda wychodzą...

Kiedyś (dawno temu, początek lat 2000, a może nawet koniec lat 90) widziałem kilka odcinków, może kilkanaście, czy jednak raczej kilka, ale nie byłem fanem, ani nawet amatorem tego. Teraz się całkiem śmiesznie ogląda takie rzeczy po tylu latach, prawie jak serial dokumentalny. Wiele się pozmieniało, a jakie komóry wtedy nosili, uulaalaa!
I jacy wtedy młodzi oni byli!

ocenił(a) serial na 10
maxymi23

Zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones