PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 470
ocen
7,3 10 1 15470
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

2x22 Burn - opinie

ocenił(a) serial na 6

Tego się nie spodziewałem, że Mary osobiście dźgnie Louiego, ale, co do zasady, go nie zabiła, zatem uznać można, że to prawie tak, jakby go zwyczajnie pojmała. Ogólnie zrobiło się ciekawie. Katarzyna na wygnaniu. Bash związany z poganka, którą to zapewne będzie musiał chronić, by samemu nie zginąć.

Chociaż osobiście nie pojmuje jej rozumowania, bo po co w ogóle udała się do pałacu, by co chwile dawać się łapać na praktykowaniu czarnej magii? Musiała wiedzieć, że skończy się to źle, i ogólnie nie wyszła na tym lepiej, aniżeli radziła sobie poza murami zamku.

Ale odcinek należał do Kenny, która to była jedną z moich ulubionych postaci, ale to raczej czas przeszły, szczególnie po próbie wrobienia Basha w dziecko. Noż. Nie mam pojęcia co sobie myślała. Ale mógłbym to zrozumieć. Ale jej zachowanie z końcówki przeważyło szale goryczy, gdy znalazła sobie nowego adoratora... Nie próżnuje, trzeba jej to przyznać...

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Świetny finał ! Co tu dużo mówić.. Szokował, smucił, cieszył. Nie podoba mi się tylko akcja z Delphine, niby wątek ciekawy ale taki trochę dziwny :D dalej nie wyjaśniono kto jest tym potworem na zamku (bo chyba nie ona).. ciekawe. Bardzo cieszy mnie zerwanie Katarzyny ze Stephanem :D padałam ze śmiechu za każdym razem jak wymawiała jego imię.. :D Powrót Marii do Francisa baardzo na plus. Pokazanie Nostradamusa także. Kenna zaczyna denerwować swoim zachowaniem.. no ale mimo wszystko szkoda, że sezon się już skończył :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones