PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 470
ocen
7,3 10 1 15470
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

O co chodzi z tą postacią ? Jakieś pomysły , spostrzeżenia ? Ja po 1x08 nie ogarniam, szczerze byłam przekonana, że jest duchem ...

ocenił(a) serial na 10
Zaczytana_xD

Ja byłam pewna ,że jest człowiekiem ale nie mam pomysłu co do jej zamiarów .

ocenił(a) serial na 3
Zaczytana_xD

Ja też byłam święcie przekonana, że jest duchem, skoro pojawiała się znikąd i równie szybko znikała, wiedziała wszystko o wszystkich, widziała też wszystko + to co mówiła mała dziewczyna na początku pierwszego odcinka. Zastanawia mnie to dlaczego wygląda, jak wygląda i w jakim sposób jest powiązana z Mary, że jej cały czas pomaga i dba o jej bezpieczeństwo

nnowecka94

Właśnie o co w ogóle biega ? xd Bo ona jest oszpecona i to strasznie, a Nostradamus mówi,że ona postrzega samą siebie jak ofiarę losu o.O

Zaczytana_xD

ja myślałam, ze ona może być dzieckiem Katherine i Henryka, albo Katherine ją urodziła (owoc gwałtu - nie wiem w jakim wieku ta Clarrisa i tez nie wiem w jakim wieku Katherine przeżyła gwałt), a ze urodziła się brzydka to pewnie albo ja zamknęli w tych podziemnych lochach, albo kazali ja zabić, a ktoś ja uratował (Nostradamus?). I może z nienawiści do rodziców pomaga Mary? No bo innego mi nic nie przychodzi...ale mam nadzieje, ze to wyjaśnią...

agab1987

Katherine, o ile dobrze pamiętam, miała 8 lat gdy została zgwałcona, więc raczej obalam tę teorię..

LadyAnna6

Ja w ogóle bym nie skłaniała się w stronę tych teorii, które mówią ,że jest dzieckiem Katarzyny, jeśli już to kolejny królewski bękart (córka Henryka , z kim ? ) . Szczerze, nie mam pojęcia.

Zaczytana_xD

to po co by wtedy ukrywał, skoro wszyscy wiedza, ze zdradza Katarzyne i ma syna bekarta? No chyba, ze widzieli, ze brzydka to chcieli ja ukryc...nie wiem, ale ja dalej się trzymam tego, ze to dziecko królewskie, jeśli nie tej dwójki to któreś z nich jest rodzicem...zobaczymy :)

LadyAnna6

ja właśnie sobie nie mogłam przypomnieć ile. Ale jak 8 to tez obalam...

ocenił(a) serial na 3
agab1987

Z tego co ja pamiętam to Catherine mówiła, że kiedy miała 8 lat zginęli jej rodzice, a ona wylądowała w zakonie i w tym oto zakonie została zgwałcona, ale nie powiedziała dokładnie kiedy, więc nie mamy pewności ile miała lat, bo mogło do tego dojść nawet kilka lat później, tak więc mogła mieć zarówno 8 lat jak i 16

nnowecka94

Ponieważ pojawiły się wątpliwości, sprawdziłam jak to dokładnie było i przyznaję Ci rację. Nie wiadomo dokładnie ile miała wtedy lat.
Pomimo tego dalej obstawiam, że to niemożliwe.. Skąd niby dziecko Katarzyny mogło wziąć się na zamku? Nie mogła go urodzić będąc już królową - no bo niby jak? Wiadomo by było, że jest nieczysta, więc i królową by nie została.. Clarissa zatem musi być kimś innym.

ocenił(a) serial na 9
LadyAnna6

mi ona przypomina czlowieka w zelaznej masce, serio :D

chyba w 3 lub 4 odc byla jak byl turniej i francis i tomas strzelali to catherina skomentowala ta szmacianke, moze to tez jest jakos powiazane?

lexie22

Jaka szmacianke ?

ocenił(a) serial na 9
kasia5160

tą co była celem gdy oni strzelali z łuków

lexie22

No, bo ona wyglądała jak Clarissa , zresztą Katarzyna powiedziała, że przypomina tego ducha z zamku, które winą za śmierć lub zaginięcie każdego sługi

LadyAnna6

jednak mialam racje, ze jest dzieckiem Katarzyny:)

agab1987

No niestety z bólem serca muszę przyznać, że się myliłam. Zwracam honor :)

LadyAnna6

zdarza sie :D

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

a ja myślę, że to jakaś dziewczyna, która jest np. chora psychicznie. i tez mnie bardzo ciekawi jej wątek, myślałam, że w 8 odcinku coś się wyjaśni kiedy "rozmawiała" z Nostradamusem a tu jednak nic :/ i gdzie on ją na koniec odcinka zabrał?

Chyba przed lustro , znaczy tak mi się wydaje, bo ona chyba nie może na siebie patrzeć, więc za karę ...

ocenił(a) serial na 7
Zaczytana_xD

Popsuli mi tajemnice!Za szybko pokazali jej twarz. ;/

maaarz

Popieram. Wcale nie wygląda tak źle jak można się było spodziewać

ocenił(a) serial na 7
Zaczytana_xD

Pewnie,że nie.Ot blizna,jakby ja uczesać i ubrać ładna dziewczyna.

maaarz

a jak myślicie, Katarzyna ją zaakceptuje jako swoją córkę ? czy nadal będzie ją od siebie odpychać ?

ocenił(a) serial na 7
lolcia4

Znając Katarzynę będzie ja odpychać bo już ją odsuwała od siebie jakby się jej brzydziła...

Zaczytana_xD

Clarissa była córką Katarzyny i Richarda Delacroix, a przynajmniej tak mi się wydaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones