PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 470
ocen
7,3 10 1 15470
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Kenna?

ocenił(a) serial na 9

Chyba coś przegapiłam, gdzie jest Kenna w 3 sezonie???

ocenił(a) serial na 6
Aintha

nie ma

ocenił(a) serial na 9
zap4

Ale jakoś to wyjaśnili, a ja przegapiłam, czy ot tak zniknęła w pomrokach średniowiecza??

ocenił(a) serial na 6
Aintha

chyba wyjechała do Hiszpanii z Burbonami

Aintha

Spoiler


Hmm.. Z tego co ja pamiętam, to Kenna zaszła w ciążę z kochankiem i wyjechała do Szwecji gdzie miała w tajemnicy urodzi i oddać dziecko do adopcji. W ostatniej scenie w której się pojawiła rozmawiała z młodym królem, którego naiwność próbowała wykorzystać - ta scena pozwala myśleć że jej postać na dobre pożegnała się z serialem. Jeżeli ktoś coś wie na temat jej ewentualnego powrotu to niech pisze.

LadyAnna6

SPOILER!

Wyczytałam coś takiego, więc Kenna prawdopodobnie się pojawi: <<What else can fans expect in Season 3? Kenna "has something up her sleeve," according to McCarthy. "Reign" women are struggling to survive in male-dominated world. The safest thing for a woman at that time was to align herself with a powerful man. Kenna thought Bash would be that man, but Bash did not fit the bill, so she moved on to General Renaude.
"That, as you can imagine, has taken a disastrous turn, given the fact that he became a traitor to the realm. Now she's going to have to deal with the fallout of that in a way that's going to bring her closer to Bash, but in a complicated way," McCarthy revealed.>>

Nie wiem, czy tłumaczyć, dajcie znać.

ocenił(a) serial na 9
Derfi69

Tłumaczyć nie potrzeba... Ja za to mam ochotę przestać oglądać :( po ostatnich odcinkach. Niby wiedziałam, że tak będzie. Ale podobać mi się nie musi, prawda??

Aintha

Mnie ogólnie trzeci sezon nie porywa, jakiś taki chaotyczny jest. I brakuje mi Kenny. :/

Derfi69

gdzie ogladacie 3 sezon, bo nawet sciagnac nigdzie nie mozna hyh

zolffik89

Ja na put.lockerze oglądam, ale tam nie ma napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones