PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Twórcy zapowiedzieli, że do końca sezonu umrze jakaś ważna postać. Jak myślicie kto to będzie?

ocenił(a) serial na 5
devoen

Ja mam ciągle nadzieję, że Franciszek i Maria wyjedzie do Szkocji. Od początku serialu czekam na jakieś fakty historyczne, a na ten najbardziej. Chociaż Franciszek denerwuje mnie o wiele mniej niż w sezonie 1 i źle mu nie życzę (Maria go przebiła, teraz jej nie lubię), to jednak chciałabym zobaczyć losy królowej w ojczyźnie, w końcu to serial o niej, a jeszcze mnóstwo wątków można rozwinąć i odświeżyć ten serial zmianą dworów. A jeśli ktoś był w Szkocji i zwiedzał Edinburgh Castle i Holyrood Castle, przesiąknął tym klimatem, słuchał opowieści o Marii i tym, co się działo w jej życiu, to mnie zrozumie. Kiedy się zwiedza jej komnatę to ciarki przechodzą i aż się prosi, by fabuła serialu ruszyła dalej i znowu przypomniała, że jest bazowana na prawdziwej historii. Właśnie prawdy w tym serialu mi najbardziej brakuje. Można się przyzwyczaić do lekkości i zmian, ale jak wzięli tak znaczącą postać na warsztat, to niech ją obrabiają dalej, a nie przeciągają w nieskończoność... Nie wiem, czy powstanie 4 sezon - nikt nie przewidzi, więc chyba dlatego jeszcze bardziej chciałabym jakiś progress zobaczyć. Jeśli wątki będą dobre, wprowadzą nowe ciekawe postacie, to serial się obroni i będzie dalej. Odejście aktora czy dwóch nie jest równoznaczne z sukcesem całości. Mam nadzieję, że prędzej czy później pójdą w tym kierunku. Ale co by nie było, to i tak będę oglądać serial, bo jak lekki i przyjemny i można się rozerwać. Cudów nie ma, ale jest ok :)

Gulsonowa

Twórcy już zapowiedzieli, że to będzie Francis.

ocenił(a) serial na 8
nutria_00

źródło?

ocenił(a) serial na 8
nutria_00

ok, już znalazłam.

ocenił(a) serial na 10
devoen

Myśle, ze jakiś pan, Conde albo Franciszek, najbardziej mi tu pasują, bo tak jakby walczą o te głupia Marychę, ale możliwe ze Bash, chociaż to byłaby szkoda, bo on jedyny wprowadza takie watki przygodowe w plenerze, jeśli nie bedą tego chcieli odebrać serialowi, to pewnie właśnie król albo kochanek

devoen

Nie gra Sean Bean, nie mam pomysłu ;)

ocenił(a) serial na 6
devoen

nooo to już wiadomo że Francis...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones