PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Mary i Conde

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja z trudem powstrzymuję odruch wymiotny, jak ich widzę? Powiedzcie mi, jeśli to ze mną jest coś nie tak, ale to najbardziej idiotyczny wątek i najbardziej absurdalny romans, jaki w życiu widziałam...

ocenił(a) serial na 10
enjoy_moment

mam to samo odczucie jak ty. Głupszej pary nie mogli zrobić, czasami usiądę sobie w fotelu i pomyślę że scenariusze pisze albo niedorozwinięty lub analfabeta

ocenił(a) serial na 9
enjoy_moment

SPOILER !!!!!

całkowita racja. byłam tak wściekła na serialową Marię za ten krok. Staram się jakoś tłumaczyć zachowania bohaterów, rozumieć ich, ale związek z Conde i te wyznania o miłości to dla mnie było totalnie bez sensu. A chwilę później Maria mówiła, że kocha Francisa, i go naprawdę kochała, to po co ta chwilowa miłość do Conde?? miała ją uzdrowić, ale twórcy przesadzili. A Francis cały czas tak bardzo kochał Marię, tak to okazywał. Ona co prawda później również się zdeklarowała w jego stronę. Nie mniej jednak nerwów mi napsuli tym związkiem. Francis wkurzył mnie szybkim sexem z Oliwią, gdy był związany z Marią, ale jego wytłumaczenie "nie chciałem Cię zranić, chciałem Cię na chwilę zapomnieć, zapomnieć, że nie możesz być moja" jakoś mnie przekonało i mu wybaczyłam. Wkurzył mnie tą nocą z Lolą, mimo iż wtedy niby nie był z Marią, ale to właśnie oraz to że to wszystko były tylko numerki na boku jakoś mu wybaczyłam. Bo naprawdę zawsze kochał Marię. Ale ona nie tylko przespała się z Condem, ona twierdziła, że go kocha i chciała zdradzić Francisa, na szczęście ostatecznie się opamiętała. Tak czy inaczej jej decyzje w związku z Conde zepsuły mi kilka dni.

enjoy_moment

romans z Condem to jakaś porażka bleee......

za to fajnym wątkiem jest jest romans z Gideonem - to mi się podoba
może patrzę też na tego bohatera trochę z sentymentu, bo pamiętam jak kiedyś oglądałam go w serialu McGregorowie, a tam był jeszcze chłopcem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones