PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 471
ocen
7,3 10 1 15471
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

No cóż ,od czego by tu zacząć. Może od początku. Serial Reign na samym samym początku nie przypadł mi do gustu. Sama nie wiem dlaczego. Pewnego razu ,gdy już nie wiedziała co robić postanowiłam poszukać co nie co na temat tego serialu. Najpierw zaczęło sie od oglądania odcinków Reign na internecie. Później zaczęłam szukać informacji na temat aktorów. Do gustu mi przypadł Toby Regbo (serialowy Franciszek). Aktorka grająca Marię również uwiodła mnie swoją grą aktorską. niektórzy mówią ,że ma straszną mimikę twarzy. Ja tak nie sądzę. Myślę ,że dobrali ją idealnie. Adalide jest piękną młodą kobieta w prost idealnie nadaje sie na rolę Mari Stuart. A teraz staram się wiedzieć jak najwięcej o tym serialu. Śledzę oficjalną stronę serialu na znanym portalu społecznościowym. I polska stronę o tym serialu. W możliwie jak najszybszym czasie planuje założyć stronkę o tym historycznym serialu. Pozdrawiam serdecznie fanów tego serialu i zapraszam do oglądania pozostałych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones