PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 470
ocen
7,3 10 1 15470
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Nie wiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale serial jest strasznie przewidywalny, wszystkiego idzie sie spodziewać, no ale przez takie seriale jak breaking bad czy gra o tron oczekiwania są większe, a to dobry serial historyczny, jedno mnie tylko jakoś razi, czy tylko ja mam wrażenie że jest on trochę połączeniem gry o tron i pamiętników wampirów? Dwóch braci zakochanych w jednej kobiecie która skacze od jednego do drugiego - pamiętniki wampirów, styl, ubrania, troche fikcji, spiski, postacie które nie są całkowicie złe lub dobre - gra o tron. Nie moge wystawić jeszcze żadnej oceny bo nie obejrzałam serialu do końca, zobaczymy jak będzie jak skończę.

Daria_Takk

jeszcze ta królowa, kochająca ponad wszystko swoje dzieci, Nastoletnia Maria Stuard czy Gra o Tron? xD

Daria_Takk

spokojnie, jeszcze w 1 sezonie sie zdecyduje na jednego, na szczesnie nie odwalaja takiego dramatu jak w pamietnikach wampirow ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones