PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 468
ocen
7,3 10 1 15468
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Wielkie rozczarowanie

ocenił(a) serial na 4

Patrząc na bardzo wysoką ocenę na filwebie, gdzie serial oceniło ponad 10 tysięcy ludzi, spodziewałam się bardzo dobrego serialu historycznego z wątkami fantasy, czyli to co lubię najbardziej. Niestety bardzo się zawiodłam. Obejrzałam pierwszych osiem odcinków Reign i serial w ogóle mnie nie wciągnął. Większość postaci jest mega irytująca, a gra kilku aktorów po prostu kiepska. Akcja niby się dzieje, ciągle nowe problemy, ale wszystko tak nudno przedstawione, że w ogóle mnie one nie ciekawią. Są sytuacje, które moim zdaniem są bardzo idiotyczne i nie trzymają się kupy co również mnie irytuje. I oczywiście ta muzyka, nie dość, że teraźniejsza muzyka leci przy różnych scenach to nawet piosenki które obecnie lecą w radiu grane są na balach we Francji wiele lat temu. To na prawdę psuje klimat historycznego serialu. Tak samo stroje, po których widać na pierwszy rzut oka, że wcale nie są z innej epoki a uszyte na modę XXI wieku idealne dla celebrytek na czerwony dywan.
Ogólnie serial nudnawy, bez cudownego klimatu który powinien towarzyszyć historycznemu serialowi i z kiepską grą aktorską. Nie rozumiem więc skąd ta wysoka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones