PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782034}
7,2 1 645
ocen
7,2 10 1 1645
Niania w wielkim mieście
powrót do forum serialu Niania w wielkim mieście

Który z nas nie uczył się Chińskiego , czy nie połknął osy akurat na przyjęciu urodzinowym

Avenalle

Jak chcesz prawdziwego życia to wyłącz internet i telewizor...

Avenalle

Hm, no nie żeby coś, ale już w niektórych przedszkolach zaczynają uczyć chińskiego, a połknięcie osy się zdarza i zdarzało nie raz.

Avenalle

chcesz przykładów z życia to poczytaj jak zmarła aktorka Ewa Sałacka

doob

ona chyba jeszcze była uczulona na pszczeli jad, a to zmienia postać rzeczy...

Avenalle

A co w tym takiego dziwnego - To tak bo przecież nikt nigdy, nie połknął osy ani nie uczył się chińskiego .

ocenił(a) serial na 8
Avenalle

Coś muszą pokazać w tym serialu. Szare życie mamy za oknem, gdzie też pojawiają się niespodzianki ale nikt z nich nie nakręca filmu i dlatego wie o nich garstka osób. Myślę, że wiele momentów tego filmu jest co najmniej dziwnych. Już samo zostawienie dziecka na przystanku przez opiekunkę. A nie miała gromadki tych dzieci. Ale nie byłoby serialu z fajnymi akcjami Lamparskiej.

ocenił(a) serial na 5
Avenalle

Jak miałem 4 może 5 lat wracałem z mamą z przedszkola. Wstąpiliśmy do osiedlowego sklepu, ni to warzywniak, ni spożywczak, lata 90, pełno było takich butików. W każdym razie kupiła mi drożdżówkę z serem, wyszedłem na zewnątrz, chciałem wziąć gryza, zacisnąłem zęby na drożdżówce i naglę poczułem ukłucie w policzek, otworzyłem usta i wyleciała przez nie osa. Nie zauważyłem jej, nie wiem dlaczego, może schowała się pod spodem. W sklepie nad innymi drożdżówkami trochę ich latało, no ale akurat mnie jako dziecku nie przyszło do głowy by pooglądać swoją z każdej strony czy akurat nie ma tam gdzieś osy. W życiu różnie bywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones