PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782034}
7,2 1 645
ocen
7,2 10 1 1645
Niania w wielkim mieście
powrót do forum serialu Niania w wielkim mieście

Jestem ciekawa z kim Dana będzie. Jacek gdy dowie się o dziecku z Moniką, na pewno będzie miał do Moni pretensje. Ale ta sprawa z jego szukaniem może ich znowu połączyć, choć i tak cały czas są blisko siebie, mimo iż Jacek jej nie kocha.
Ja nie szipuję Dany i Jacka. Natomiast Kuba....niby zakochany w Moni, ale wracając do początku serialu, zwróciłam uwagę na to, z jakim zainteresowaniem traktował Danę. A potem ich wyprawa do mieszkania, w którym pijak dźgnął chłopaka i tańce w klubie plus pocałunek? Mam nadzieję, że nie skończyło się defitywnie między nimi to coś co ledwie wykiełkowało. Przydałby się drugi sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
cocco03

też bym chciała aby Dana była z Kuba :D

ally1

Obejrzalam 11 odcinek i coś czarno to widzę. Kuby nawet nie było w nim. Cały sezon ma chyba 12, więc nie wiem jak twórcy wszystko rozwiążą. Troszkę smuteczek ;)

ocenił(a) serial na 10
cocco03

Niestety nie będzie 2 sezonu

visiaa_pa

Wiem, szkoda. Czytałam jak stacja potraktowała scenarzystkę. Masakra jakaś. Ale jest szansa, że autorka opisze losy Dany w książce :)

ocenił(a) serial na 10
cocco03

Z chęcią bym przeczytała ;)

ocenił(a) serial na 10
cocco03

Jak będziesz coś więcej wiedzieć to informuj na bieżąco ;) ja tez będę ;**

visiaa_pa

Okej ;)

ocenił(a) serial na 10
cocco03

Wiadomo coś?

visiaa_pa

Nic :( Chyba autorka sobie odpuscila pomysł z książką, bo nic nie ogłasza na facebooku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones