PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782034}
7,2 1 645
ocen
7,2 10 1 1645
Niania w wielkim mieście
powrót do forum serialu Niania w wielkim mieście

Czy według Was to dobry pomysł, by zacząć jego naukę? Co raz więcej ludzi się go uczy. Z tego co czytam na stronach anglo- i polskojęzycznych to warto znać ten język. Już mi nie chodzi tu o kwestie biznesowe, ponieważ uważam, że każdy powinien uczyć się języka przede wszystkim z pasji, ale..hmm.. japoński okazał się być jednak trudny do przyswojenia z racji gramatyki. No i chyba nie będzie tak przydatny w przyszłości, acz mogę się mylić. Chiński z tego co wiem ma prostszą gramatykę, no i słuch też można sobie dzięki niemu poprawić. Tyle, że ponoć bez mieszkania w krajach chińsko-języcznych niemożliwy do nauczenia. Śmiem twierdzić, że japoński jest dużo trudniejszy.
Jak już się go uczyć to zdecydowanie bym poszedł w znaki tradycyjne, pomimo, że pismo uproszczone jest prostsze i praktyczniejsze, tak te obszary Chin które wykorzystują pismo tradycyjne bardziej mnie interesują. Tak to same Chiny średnio, wolę Japonię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones