PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 70 982
oceny
6,5 10 1 70982
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

AGNIESZKA jakoFRANIA

ocenił(a) serial na 10

Uważam że Agnieszka D. fantastycznie nadaje sie do roli Niani Frani. Jest naturalna, swobodna i chyba za wiele nie musi udawać. Świetna rola.

ocenił(a) serial na 1
tocki131

A ja jestem innego zdania. Dygant jest drętwa, sztuczna i za wszelką cenę stara się być śmieszna, co kiepsko jej wychodzi. "Frania" to taki polski kicz i nie ma się co równać z amerykańską wersją!!!

ocenił(a) serial na 1
Kitten

oczywiście chodziło mi o "Nianię" (a nie "Franię") :):):) mała pomyłka:)

Kitten

Popieram. ;)

ocenił(a) serial na 9
majka2115

Dygant jako niania jest idealna najbardziej podobaja mi się jej ciuchy;)a poza tym ładna para z Agnieszki i Tomka.

ocenił(a) serial na 10
Kitten

Porownanie do amerykanskiej wersji mija sie z celem. Wszystko co USA Polakom najbardziej sie podoba dlaczego? Amerykanie to są tępaki i ONI kopiują praktycznie wszystkie filmy z innych krajow. Nie zapoczątkowali niani. Np Ring wersja oryginalna to japonska wersja ale Amerykanie oczywiscie musieli zrobic swoja, drugi przyklad znakomita komedia brytyjska z charakterystycznym humorem dla Brytyjczykow "zgon na pogrzebie" to byl oryginalny film, po 2 latach co? Amerykanie oczywiscie zmałpowali i nakrecili swoj "zgon na pogrzebie" nawet sie nie pofatygowali zeby zmienic tytul. To jest dopiero zenada. Dlatego blagam Was... cudze chwalicie a swego nie znacie... Ja fakt swego czasu tez bylam zauroczona Stanami ale bez jaj! Jak bedziemy wszystko "nasze" krytykowac to co to bedzie... Niania jest swietna komedyjka Dygant sprawdzila sie w 100% w tej roli. Tyle.

ocenił(a) serial na 7
paati924

Nianię z tego co mi wiadomo zapoczątkowali w USA,ale nasza wersja podoba mi się duuuuużo lepiej. Bez porównania z Pomocą Domową z USA. My skopiowaliśmy słowo w słowo,ale lepiej to zrobiliśmy. Serial genialny.

Dorota3012

Podpisuje się pod tym nasza Niania Frania jest 10xzabawniejsza od wersji orginalnej która dla mnie jest kiepska.

ocenił(a) serial na 6
Kitten

Zgadzam się. Amerykańska niania miała klasę. Dygant trzepie się i rzuca w tym serialu, jak jakaś opętana. Gdyby nie ten jej fagas, to pewnie nigdzie nie znalazłaby zatrudnienia.

ocenił(a) serial na 8
lorelei_wants_revenge

Wystarczy porównać kreacje Dygant w "Niani" i chociażby w "Prawie Agaty" (mimo, że Yoka pracuje również przy tej produkcji). Może nie nazwałabym jej gry rewelacyjną, ale na pewno dobrą.
Rola Frani to rola bardzo wymagająca, zmuszała do wcielenia się w nietypową, kontrowersyjną postać. Zły aktor by nie podołał. Pani Agnieszce udało się to świetnie, była zabawna, a "trzepała się i rzucała" podobnie jak Fran Drescher.
Jeśli jednak chodzi o klasę... Nie wiem dokładnie, co masz na myśli, ale według mnie rażące różnice są w strojach. Zrzuciłabym to na karb czasów. Polska wersja jest całkiem udana i naprawdę dorównuje amerykańskiej. Kamerdynera zaś mamy zdecydowanie lepszego :).

ocenił(a) serial na 10
tocki131

Zgadzam się. Poza tym Agnieszka Dygant jest jedną z moich ulubionych polskich aktorek :-)

ocenił(a) serial na 10
tocki131

ja tez uwazam ze Agnieszka super gra swoj rolę i dopasowali ją świetnie z resztą tak samo jak Konrada i Karoline

ocenił(a) serial na 10
paati12

Aga super zagrała !!!!! kocham kocham kocham :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones