PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 001
ocen
6,5 10 1 71001
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

SUPER SUPER SUPER

ocenił(a) serial na 10

Jak można tutaj wchodzić i jeździć po tym serialu,tym bardziej jak się nie lubi takich klimatów??!!Tak Wam się podoba wszystko co amerykańskie?Dziwne,bo nawet sami twórcy pierwowzoru i fani uznali naszą POLSKĄ adaptację za NAJLEPSZĄ.
Moim zdaniem serial super,za każdym razem kiedy oglądam mam ubaw po pachy!Dygant rewelacyjna w swojej roli,Kot też super,do tego matka Frani,Kondziu,boska Karolina i dzieci tez fajnie!Nie zauważyłam sztuczności,za to talent komediowy i naturalność aktorów.
Bezdyskusyjnie jeden z najlepszych komediowych polskich seriali, a na pewno już lepszy od niejednego amerykańskiego chłamu (kto ma i ogląda Comedy Central ten wie), którego ostatnimi czasy powstaje cała masa!!

ocenił(a) serial na 10
malgosia0404

i tu sie zgodze bo ktos wreszcie docenił prace Polskich aktorów i to ze niania to swietny serial, ale przeciez jak ktos nie ma co w domu robic to zawsze sobie znajdzie 50 powodow zeby chejtowac najlepsze polskie seriale

malgosia0404

To jest właśnie fajne w Niani, że jest kręcona na luzie, bez spiny jak w 'm jak mdłości' czy 'na wspólnej'... szkoda tylko, że skopiowali dosłownie każdy odcinek, a nie wymyślili zupełnie nowych epizodów. Btw uwielbiam Tamarę Arciuch, jako Karolina jest super :)

malgosia0404

Myślę, że ludzie, którzy zarzucają temu serialowi sztuczność nie rozumieją konstrukcji i zamysłu tej produkcji. To jest serial komediowy, sitcom i on z założenia miał być w niektórych miejscach przerysowany, przejaskrawiony. Wszyscy aktorzy wcielili się w swoje rolę wyśmienicie, a ja z wielką przyjemnością powracam do Niani. :)

ocenił(a) serial na 7
malgosia0404

Zgadzam się. Kocham ten klimat Niani : ) Bardzo przyjemnie się ogląda. Śmieszny, ale moim zdaniem porusza czasem ważniejsze sprawy. Aktorzy grają świetnie, zwłaszcza Apolonia która jest THE BEST z tym swoim zachowaniem ; ) (oczywiście Apolonia nr 2). Jeden z lepszych seriali. Ludzie którzy tego nie lubią, może po prostu nie przepadają za komediami, albo nie mają poczucia humoru. To już chyba kwestia gustu.

ocenił(a) serial na 10
malgosia0404

zgadzam sie z wszystkimi w 100 procentach niania to swietny serial i nwm jak mozna go nie lubic, ale pewnie ci co go nie lubia nawet nie ogladali pieciu odcinkow i sa ludzmi bez poczucia humoru. ja osobiscie kocham ten serial i nie zmienie tego zdania przez to ze ludzie bez poczucia humoru nie doceniaja pracy aktorow, ale gdyby oni sami byli aktorami grajacymi w tym serialu albo mieli znajomych/rodzine ktorzy graja w tym serialu to kochali by ten serial nad zycie i chwaliliby sie ze znaja osoby ktore graja w tym serialu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones