PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 001
ocen
6,5 10 1 71001
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

Wspaniały serial, teraz ogromnie żałuje że oglądałem go dopiero w grudniu 2013 roku. Byłem
przekonany że nic nie dorówna serialowym hitom typu 13 posterunek itp. to jednak Niania jest na
równi ze starymi dobrymi serialami, z ogromnym żalem żegnam się z tym serialem i na pewno
nie jeden raz będę do niego powracał. Szkoda tylko że nie mam możliwości podziękowania
ekipie i obsadzie za znakomitą grę aktorską a w szczególności Pani Agnieszce. Pewnie nie
jestem jedyny któremu łza zakręciła się na koniec ostatniego odcinka jak i na koniec serialu.
Miejmy nadzieje że w Polskiej telewizji powstanie jeszcze serial tak dobry jak ten, pozdrawiam
wszystkich widzów i ze względu na datę pisania tego postu życzę wszystkim Szczęśliwego
Nowego Roku wszystkim fanom serialu jak u tym którzy oglądali bo nie lubią mieć nie
dokończonych spraw i życzenia należą się też wspaniałej ekipie serialu, aktorom reżyserii
wszystkim tym którzy grali pomagali stworzyć ten serial mimo że pewnie tych życzeń nie zobaczą.
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich :).

sniekr

Jako wierna, wieloletnia fanka "Niani" bardzo się cieszę, że ludzie nadal sięgają po ten serial, zwłaszcza po dobrych kilku latach od emisji ostatniego odcinka. :)
Nie sposób nie zgodzić się z Twoimi słowami, produkcja była genialna, od początku do końca. To taki typ serialu, do którego chce się wracać i nigdy się nie znudzi - wiem, bo sama całkiem niedawno odświeżyłam sobie wszystkie sezony (po raz kolejny zresztą :D). I oczywiście, na finałowym odcinku uroniłam łzę, a nawet kilka, dokładnie tak jak wtedy, gdy oglądałam go po raz pierwszy w tv.
Mogłabym o Niańce pisać i pisać, ale z racji późnej już pory zakończę na tym. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
almost_happy

Mam pytanie jako do wiernej fanki serialu :) Jest scena (chyba w 7 sezonie), gdzie Konrad potrząsa Maksa i krzyczy "Zrobisz coś wreszcie baranie, żeby nie żałować przez całe życie?!". Może pamiętasz, który to był odcinek? :)

formulaoneyo

"Mów mi Franiu"? Tak mi się wydaje, ale ręki sobie uciąć nie dam :D

ocenił(a) serial na 10
almost_happy

Dziękuję! Imponująca pamięć! :) Obstawiałem, że to działo się odcinek przed zaręczynami, a tu niespodzianka :D

formulaoneyo

Polecam się na przyszłość :D

użytkownik usunięty
sniekr

Serial wspaniały i bardzo zabawny. Ogólnie dużo dużo lepszy niż 13 posterunek :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones