PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610336}
7,1 165
ocen
7,1 10 1 165
Nicolas Le Floch
powrót do forum serialu Nicolas Le Floch

Emisja w tv

ocenił(a) serial na 8

Od 21 maja b.r. serial jest emitowany w TVP Historia od poniedziałku do piątku o godzinie 17, powtórka następnego dnia o godz. 9 rano.

ocenił(a) serial na 8
heatcliff_filmaniak

Hurra;);)
Jedyny problem w tym, że nie mam tego kanału w telewizji;(
A tak bardzo czekałam na ten serial:(:(:(

ocenił(a) serial na 8
Dominika1991

Zacząłem oglądać ten serial, więc mógłbym go nagrywać, tylko, że mogę mieć problem z hostowaniem tego do internetu, jeden odcinek to około 1 gb, chyba, że później zgrałbym to na płyty i Ci wysłał, jeśli bardzo Ci zależy na tym serialu. Pierwszego odcinka już niestety nie nagram, ale kolejne powinienem dać radę. Albo poproś kogoś ze znajomych, kto ma ten kanał, żeby Ci nagrywał ten serial. Jak coś to opisz na priv.

ocenił(a) serial na 10
heatcliff_filmaniak

Czy pięć sezonów to calosc serialu bo widnieje na film web niejako że sześć...

ocenił(a) serial na 8
loloki31

Na facebooku są informacje o 6 sezonie serialu, chyba pierwszy odcinek miał już premierę we Francji, a drugi będzie w 2015, tam możesz poczytać o serialu.

ocenił(a) serial na 10
heatcliff_filmaniak

Dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.Czyli jeżeli dobrze ogarnąłem to jeden odcinek na rok? czy jak przypuszczam raczej jeden sezon na rok...?

ocenił(a) serial na 8
loloki31

Drobiazg, mam nadzieję, że chociaż co nieco pomogłem. A co do emisji, to jeden sezon rocznie, pierwsze sezony serialu miały swoje premiery we Francji pod koniec roku, październik, grudzień, zerknij na daty emisji odcinków. Ewentualnie może być tak, że sezon będzie mieć premierę na przełomie roku, grudzień-styczeń.

Dominika1991

serial z lektorem (wolę z napisami, ale niestety brak) dostępny online, bez żadnych kodów, logowania itp.

ocenił(a) serial na 9
heatcliff_filmaniak

Mam wszystkie odcinki nagrane na dysk telewizora (emisja na TVP HISTORIA), ale nie wiem jak to zrzucić na kompa, gdyż klucze HDCP uniemożliwają taki manewr (zakodowane; dysk mogę odtworzyć jedynie w przypisanym telewizorze).
Jeśli ktoś ma pomysł jak to przerzucić, to z chęcią udostępnię w sieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones