PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485618}

Nie igraj z aniołem

Cuidado con el ángel
7,3 6 563
oceny
7,3 10 1 6563
Nie igraj z aniołem
powrót do forum serialu Nie igraj z aniołem

co mu sie wlasciwie stalo?

Samarrita

Miał wypadek samochodowy zderzył się z ciężarówką.

Diana33

Dodam jeszcze, że wtedy jechał z Beatriz i z dzieckiem.

lucre

i im nic sie nie stalo, a on tymczasowo zamienil sie we wsciekla jarzynke na jakis czas? xD

Samarrita

Dokładnie ;)

lucre

Czytałam, że ostatnio się wybudził i Beatriz dalej będzie musiała użerać się z wrednym pomidorem Amadorem ;))

Vanessa100

Hahahah, tak, będzie się z nim użerała.
SPOILER (DLA TYCH KTÓRZY TEGO JESZCZE NIE OGLĄDALI)
Jak Amador uzyska prawo do małego, to nawie go Amadorcito i chłopiec będzie miał taką samą fryzurę jak ojciec :P.
KONIEC SPOILERU

lucre

haha taka mini wersja Amadora ;)

Vanessa100

Dokładnie tak aczkolwiek mi to się wogle nie podoba żebu u tak małego dziecka robić coś takiego.

lucre

Właśnie lecą ostatnie odcinki, i składają się one głównie z retrospekcji.
W jednej z nich pokazali jak Amador krzyczy na małego Eduardita Amadorcita, żeby przestał płakać, a ten płacze jeszcze głośniej.
Miałam niezły ubaw na widok tego chłopaczka z fryzurą taką samą jak Amador buhahahahaha

Vanessa100

Czasami zastanawiam się, co te dzieci myślą jak oglądają seriale, w których były małymi dziećmi. Teraz mają z 6-7 lat. Taki Eduardito obejrzy CCEA i zobaczy, że miał taka samą fryzurę jak jego serialowy ojciec, itp.

Co do tych retrospekcji, wkurzały mnie one za pierwszym razem, wkurzały za drugim, to sobie obiecałam że po co mają mnie denerwować z trzecim razem, skoro mogę sobie ten 3 raz darować. A nie, sorki, obejrzałam odcinek z porodem AJ specjalnie żeby się pośmiać i następnego dnia kolejny odcinek, bo wiedziałam że jeszcze raz będę miała okazję zobaczyć tę pamiętną scenę :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones