PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485618}

Nie igraj z aniołem

Cuidado con el ángel
7,3 6 563
oceny
7,3 10 1 6563
Nie igraj z aniołem
powrót do forum serialu Nie igraj z aniołem

streściłby mi ktoś cała ta telenowelę? takie najważniejsze, ciekawe rzeczy, co i dlaczego, tak żeby wszystko skumać co powinnam??

miki19

Streszczenie tej telenoweli jest na Wikipedii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nie_igraj_z_anio%C5%82em

Vanessa100

super o takie mi chodziło ^^ bo znalazłam ostatnio takie, które mówi o każdej scenie.... czytanie tego było by chyba gorsze niż przeczytanie Krzyżaków.....
wnioskuje, że obejrzałaś tę telenowelę Vanessa100?? ja w sumie obejrzałam tylko Zakleta miłość całą, bo w sumie tylko ona mi się spodobała i ma tylko 90 odcinków, i się włąśnie zastanawiam czy się w to pakować...??

miki19

Ja odcinków Nie igraj z aniołem widziałam mało.
Za to regularnie czytam streszczenia odcinków tej teli. Dużo się też z tego forum dowiaduję.
Generalnie dla mnie Nie igraj a aniołem jest słabą, pełną absurdów telenowelą.

Vanessa100

dzięki ;) to chyba sobie podaruję ;)

miki19

Plusem jest przystojny William Levy jako Juan Miguel.
Tylko co z tego skoro gra pierdołę.

Vanessa100

no właśnie w sumie dlatego się zastanawiałam czy tego nie oglądać, ale jak widziałam jakiś fragment w telewizji to jest taki śmieszny, śmiesznie gra i i dziwnie wygląda.... w zaklętej znowu moim zdaniem i fajnie gra i dobrze wygląda no idealny Alex...
w ogóle miedzy tymi dwoma telenowelami jest chyba rok różnicy, ale on w nich wygląda jakby jedną zagrał 10 lat wcześniej....

miki19

Zaklętej miłości nie widziałam, ale już kilka razy natknęłam się na opinię, że Levy świetnie tam zagrał.

Co do Nie igraj z aniołem - wątek "Absurdy" ma już 155 postów.

Vanessa100

chyba zerknę się pośmiać ;)

miki19

Zostało jeszcze kilka odcinków i w przedostatnim lub ostatnim Ana Julia urodzi dziecko przez rozporek.

Vanessa100

właśnie znalazłam taką wypowiedz na tym temacie i właśnie włączam YT żeby to zobaczyć ^^

miki19

Dzisiaj w odc. 191 był ten poród przez spodnie.

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Jak to Juan Miguel jest napastnikiem z przeszlosci?? przeciez jest psychoanalitykiem to po pijaku kiedys napadl Marichuy??

Gibson69

Kiedyś, kiedyś wstawiony JM napotkał na swej drodze młodziutką, niewinną, totalnie "zieloną" w "tych sprawach" Marichuy. (tu na forum ktoś pisał, że JM był wtedy po wieczorze kawalerskim przed ślubem z Vivianą).
Nachalnie próbował Marichuy pocałować, a ona przerażona mu się wyrywała.
W końcu się wyrwała i uciekła.
On się zorientował, że trochę przesadził i próbował ją dogonić i przeprosić, ale zniknęła z pola widzenia.
Od tamtej pory Marichuy miała traumę i uraz do mężczyzn oraz powtarzający się co jakiś czas koszmar senny (że napada ją facet i nachalnie próbuje pocałować).
Z kolei JM miał przez lata ogromne wyrzuty sumienia, że tak ją potraktował (jakby rzeczywiście jej narobił nie wiadomo co).

Marichuy nie pamiętała twarzy napastnika i nie wiedziała, że to JM. Przypomniała to sobie dopiero po nocy poślubnej z JM.

Ten wątek jest przesadzony, bo Marichuy zachowywała się tak, jakby JM ją zgwałcił.

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

A dzieki a powiesz mi cos wiecej o kolezenstwie Marichuy z Amadorem?? i kto sie przyczynil do utratu wzroku przez Marichuy i czemu obwinia za to Juana Miguela??

Gibson69

Amador kilka razy dobierał się do niej, ale ona go nie chciała.
W końcu zaproponował, że uczyni ja słynną aktorką, bo pracował w TV, ale i w teatrze.
No i Marichuy została aktorką teatralną, miała dobre recenzje, okazało się że naprawdę ma do tego talent.
W którymś spektaklu jej bohaterka miała zostać postrzelona prze faceta. Estefania zakradła się do magazynu i podmieniła w pistolecie ślepaki na prawdziwe kule.
I podczas próby aktor strzelił do Marichuy prawdziwymi kulami i ją ranił.

"czemu obwinia za to Juana Miguela??"
bo Marichuy obwinia go o wszystko :D:D

Vanessa100

O wszystko i za Any Juli Sruli...Nie przepadam za tym dziewuszyskiem....

ocenił(a) serial na 7
11koala19

Ana Julia osoba o jednej minie:D juz bo ryjcu widac ze jest zla

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Jeszcze jeden odcinek, w 193 mogli wszystko spokojnie zamknac, i tak byl pelen retrospekcji, a w ostatniom bedzie pewnie z 20 minut z tamtego, oczywiscie slub jeszcze raz pokazany, ale fajnie bedzie jeszcze raz zobaczyc bohaterow ale niczego zaskakujacego nie mozna sie spodziewac, wszystkim sie ulozylo a ci zli sami na siebie sprowadzili zgube, jedyne czego sie spodziewalem ze Amador zmieni zdanie i nagle odda szpik synowi, ale jak urodzila sie mlodsza siostrzyczka Eudardido, czeka nas zapelniacz

Vanessa100

Mch obwiniała za to JM, ponieważ to z jego winy potrącił ją samochód i straciła szansę na odzyskanie wzroku.

ocenił(a) serial na 7
lucre

Nie to wlasnie zaden samochod ja nie potracil tez tak myslalem, Ten caly Amador mial teatr i Marichuy u niego grala i nie jaka Estefania podmienila naboje i aktor postrzelil Marichuy, nie ogladalem tych odcinkow ale Estefania to egoistyczna kobieta ktora probowala sie podszyc pod corke panstwa Velarde i dobrze wyjsc za maz za Juana Miguela

Gibson69

Rzeczywiście jak lucre pisze, JM usilnie próbował na mieście porozmawiać z nieiwdomą Marichuy.
Ona nie chciała, wyrwała mu się i potrącił ją samochód. Przez to spadły szanse na odzyskanie wzroku.

lucre

Fakt, zapomniałam o tym, pisząc post do Gibsona ;)

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

aa ato byl motyw potrecenia przez samochod??

Gibson69

No tak

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 7
Gibson69

Biedny Juan Miguel tak naprawde wszystko zrobil by swoje niby bledy naprawic, i tak moja ulubiona postac to Rafael

ocenił(a) serial na 7
lucre

a przepraszam Lucre tak było jak Vanessa tak mowi ale w streszczeniu nie bylo o tym zmianki, teraz wszystko jasne czemu ta Marichuy miala do niego pretensje do Juan Miguela o utrate wzroku

Gibson69

eee tam, nic się przecież nie stało ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones