Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 13 Nie z tego świata Sezon 13, Odcinek 22
Odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

Exodus

41m
8,0 376
ocen
8,0 10 1 376
Nie z tego świata
powrót do forum s13e22

s13e22

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze nie widziałem 23 epizodu ale moim zdaniem Sam postąpił jak idiota zostawiając Lucyfera w tamtym świecie.Powinien go albo zabić albo mimo wszystko wziąć ze sobą.Teraz jest ryzyko ,że gdy to wyjdzie na jaw będzie jeszcze Jack przeciwko nim a Lucek sprzymierzy się z Michałem.Głupie i nielogiczne zagranie ze strony Sama, ale zobaczymy czy moje podejrzenia są słuszne.

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

no jednak Jack puścił to płazem.Przyznam szczerze ,że całe zakończenie mnie zaskoczyło,nie tego się spodziewałem.To właśnie lubię w tym serialu,że tak się rozwinął od pierwszych sezonów,z serialu który miał być o polowaniu na potworki z mitów i legend..Lubię w nim to ,że mimo tylu odcinków nadal potrafi mnie nieźle zaskoczyć

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Nomka, ja też się zdziwiłam z Jackiem, jednak jak o tym myslę, to nie zapominam, że on naprawdę jest dzieckiem w "dorosłym ubraniu". Ile on ma z rok? Może z dwa, więc sam nie umie odróżnić dobra od zła.
Super się skończył sezon, ale jak dla mnie to właśnie powinien byc koniec. Nie czuję niedosytu czy coś, myslę, że taki finał serialu byłby świetny.

kochanie445

Serio? Kolejny pakt, kolejne opętanie, kolejny dupek anioł. Naprawdę oryginalne. Chyba już ze 100 takich wątków mieliśmy. Oryginalne w tym wszystkim było chyba tylko to że tym razem Dean dał się wydymać bez mydła bo z reguły wiedział na co się pisze, a tu był autentycznie zaskoczony jakby nie wiedział czym takie pakty kończyły się w przeszłości. No i ten bunkier pełen ludzi, a kiedy Lucek naparza się z Michałem to jakoś wszystkich wymiotło. No kurde bardzo to wygodne. Jak dla mnie to serial staje się z sezonu na sezon coraz bardziej schematyczny.

hornet

Przez pomyłkę napisałem w wątku dotyczącym odc 23 Sorry za spoilery jesli ktos jeszcze nie ogladal finalu sezonu

ocenił(a) serial na 9
hornet

Luzik, luzik.

Masz oczywistą rację, spieprzyli tę końcówkę. Podobała mi się, oceniłam ją naprawdę wysoko, ale potem zauważyłam, że to "też śmiech na sali, a to dykty ciężkie...", także no. Walka słaba, Dean, który się nie spodziewał... Jeszcze gorszy. Jack... No cóż, dziecko.
Zastanawia mnie jednak, skąd Michał wiedział, gdzie Lucek się transportował z Samem i Jackiem...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones