Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 2 Nie z tego świata Sezon 2, Odcinek 19
Odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

Więzienny blues

Folsom Prison Blues 50m
8,9 2 528
ocen
8,9 10 1 2528
Nie z tego świata
powrót do forum s2e19

Odcinek 2x19

ocenił(a) serial na 10

Odcinek dość dobry.Dean jak zwykle był sobą i dobrym starszym bratem.Ciekawe czy po tym Sam ma szansę iść na studia.Pani adwokat też nie zawiodła i pomogła im kiedy wskazała inne miejsce agentom.

ocenił(a) serial na 9
cherry17

Ja też uważam, że odcinek całkiem niezły. Niby poważny, ale jak zwykle było się z czego pośmiać, Sam: "Because I have an idiot for a brother." :)- to chyba mój ulubiony kawałek z tego odcinka, ale Dean też miał kilka dobrych kwestii - agent: "so you think your funny" Dean: "I think i'm adorable" :):) Dlatego lubię ten serial, twórcom na pewno nie brakuje poczucia humoru :)

ocenił(a) serial na 8
literatkammk

Świetny odcinek, jak już ktoś wcześniej wspomniał, niby poważny ale wciąż bawi. Rzecz jasna pierwsze skojarzenie z odcinkiem to "Prison Break". I jak widać po 2x18, gdzie Dean świetnie się zintegrował z ekipą planu, tu też najgorzej mu nie szło. Zresztą w pewnym momencie wytyka mu to Sam że pasuje do tego miejsca. Powrót Hendricksona, całkiem niezły. Widać że siedzi Winchesterom na ogonie. I rzecz jasna nowa postać, czyli pani adwokat. Coś czuje że producenci zechcą rozwinąć tę postać w sezonie 3.

8/10

ocenił(a) serial na 10
cherry17

tak odc. dobry usmialam sie z tekstow min.o szlugach Dean znajdzie sie w kazdym miejscu i czasie jak w domu :)

ocenił(a) serial na 8
cherry17

odcinek był świetny :D wiedziałam, że jakoś im się uda :P nawet raz podskoczyłam ze strachu. Wiecie w którym momencie? tak dokładnie! jak duch zbliżył się do celi tego kolesia z izolatki co siedział razem z Deanem :P tzn nei razem ale obok :D a ten maleńki był spoko :D oczywiście Dean znowu mnie rozwalał, 'wielki maleńki' :D uśmiałam się przyznam szczerze, ale poza tym to nie widzę normalnie przeszłości dla Sama i Deana. Przez całą serię będą uciekać? a już nie mówiąc o kolejnych seriach ;P

ocenił(a) serial na 8
Agniecha

Raczej przyszłości, chyba że czegoś tu nie zrozumiałem.

ludwisiu

Nie jestem pewna czy beda robić więcej niż trzy. W zasadzie nadal nie wiadomo czy trzecia w ogóle będzie. mam jednak nadzieję, ze zrobią kolejną. Powrót do normalnego życia nie jest dla braci możliwy. Zreszta różne spoilery co do końca 2 sezonu krążą.
A odcinek 19 był naprawde dobry :-)

ocenił(a) serial na 8
ludwisiu

tak oczywiście że przyszłości ;P sorka z zafascynowania pomyliłam literke :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones