Nie z tego świata
powrót do forum 11 sezonu

sezon 11

ocenił(a) serial na 3

były już gorsze sezony ale ostatnie 4 odcinki to straszne dno :(

ocenił(a) serial na 9
blysk_2

Spodziewałem się czegoś lepszego, szczególnie, że bóg chuck był już zapowiedziany w którymś z poprzednich sezonów. Ciemność była na tyle potężną, że spodziewałem się końca serialu i poświęcenia się braci, z resztą sami o tym mówili, że próbując ratować siebie nawzajem wywołują kolejne końce świata i muszą w końcu to zakończyć. Szkoda, bo to był dobry moment. Końcówka sezonu nie zapowiada nic wielkiego. Brytyjscy ludzie pisma chcą ich osądzić, a ta laska strzeliła nie wiadomo gdzie, możliwe, że w Sama, ale jakoś nie zaciekawiło mnie to na tyle, żeby czekać z niepewnością na nowy sezon.

ocenił(a) serial na 3
pjootr

no przesadzili z tą ciemnością i bogiem delikatnie mówiąc zbyt potężne postacie i nie mogło się to ciekawie skończyć , do tego bóg zachowywał się jak jakaś oferma co uraziło moje uczucia religijne :P
No i liczyłem że to będzie już ostatni sezon i zgadzam się że był to odpowiedni moment .

Pojawienie się ludzi pisma też nie zrobiło na mnie wrażenia , a ten strzał miał dodać dramatyzmu choć wszyscy dobrze wiedzą że prawdopodobnie był obok albo spowodował lekkie obrażenia - tak więc wielkiej zachęty na kolejny sezon niema . Do tego pojawienie się ich mamuśki jak dla mnie straszna żenada

ocenił(a) serial na 10
blysk_2

dobry nawet sezon zrobili ale ostatnie odcinki zepsuli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones