Nie z tego świata
powrót do forum 12 sezonu

Sezon 12 póki co może być

użytkownik usunięty

fajnie że Lucyfer nie zginął, już się cieszyłem że znalazł nawet świetne naczynie a ta cholera Rowena je zniszczyła. Szkoda bo aktor świetnie grał swą rolę. Dean, Sam i matka - średnie. DOść głupkowata walka Castiela i Deana z tą angielską piśmienniczką, co z nadludzką siłą naszego aniołka?! No nic - czekamy co dalej ale powinni to już kończyć.

Mi też się dobrze ogląda (na razie po 2 odcinkach). Już dawno stwierdziłem że największym zagrożeniem dla Świata a może i całego Wszechświata są obydwaj braciszkowie, przez których działania zginęły być może miliony (podczas Apokalipsy chociażby, a potem przy okazji Lewiatanów czy Ciemności też skończyło się morzem trupów). Więc w pełni rozumiem działania tej laski z odłamu londyńskiego :) Nie rozumiem tylko czemu oswojony aniołek jest takim cieniakiem że dostaje ciągłe bęcki? Latać nie umie, ale gdzie podziała się telekineza?

użytkownik usunięty
tomcio55_2

możliwe że to przez brak skrzydeł, szkoda bo ta teleportacja, nadludzka siła, telekineza i inne cechy były całkiem użyteczne. Przynajmniej nie musi spać he he.

Ale siłę miał po utracie skrzydeł - rozwalił raz drzwi jak Dean torturował Metatrona. Postać Castiela przez to się mi nie podoba. W sumie tylko do naprawiania braci służy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones