Nie z tego świata
powrót do forum 12 sezonu

sezon 12

ocenił(a) serial na 10

Co chcielibyście zobaczyć w przyszłym sezonie ?

ocenił(a) serial na 9
michael325

A jest jeszcze ktoś lub coś, z czym bracia się nie "cieli" ;d;d?

ocenił(a) serial na 10
mitch1986

Upadłe Anioły z czasu buntu Lucyfera, Antychryst, inni bogowie (np : Anubis, Set, Thor, Ra, Posejdon, Ares, Gaja, Tytani,
Hades, Persefona, Jowisz, Kirke ), Pandora od Puszki Pandory, Meduza, Cerber

ocenił(a) serial na 8
michael325

ANTYCHRYST!!! Czekam na niego od zamknięcia Lucyfera i się doczekać nie mogę :)

ocenił(a) serial na 10
mareczekp2

będzie sezon 13 mogliby wprowadzić :
Wątek Adama i Ewy , Judasz, Czarownice z Salem, Morgana Le Fay, Merlin, powrót Michała z klatki, Kloto i Lachesis siostry Atropos, Ogród Eden, Antychryst ( Jesse Turner) mógłby wrócić do serialu aktor który go grał jest już dorosły

ocenił(a) serial na 8
michael325

Ewa już była także odpada. Jeśli chodzi o czarownice to też wątpię bo już było parę silniejszych, Rowena wystarcza. Michał i Antychryst jak najbardziej. Mam nadzieję że w końcu przypomną sobie o Adamie :D

ocenił(a) serial na 10
mareczekp2

A Michał podobno oszalał w klatce wiec pewnie go już nie będzie

ocenił(a) serial na 10
michael325

Przecież Ewa = Lillth to jest pierwszy demon i Sam go zabił

ocenił(a) serial na 8
TyrionLanister

Lilith była w 4 i chyba nawet 3 sezonie. Ewa bodajże w 8? Dwie inne postaci. Tak czy inaczej wykorzystali już tyle postaci że nie mam bladego pojęcia co dalej.

ocenił(a) serial na 10
mareczekp2

Ewa z sezonu 6 nie jest tą Ewą od Adama - ta Ewa jest krewną Lewiatanów i istniała już przed aniołami

ocenił(a) serial na 10
michael325

No właśnie tu chodzi tą Ewe z ogrdu Edan co Lucyfer zamienił w pierwszego demona czyli Lillth

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

To była Lilith ona była pierwszą żoną Adama jeszcze przed Ewą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones