Nie z tego świata
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 w zwyż

ocenił(a) serial na 7

Witam. Zauwazyłem, że od sezonu nr. 5 w górę serial, nie był chyba puszczany w Polsce, gdyz nigdzie nie moge znaleźć wersji pl z lektorem. Wie ktoś może czy to się zmieni kiedyś? Pytam dlatego, gdyż parę lat temu obejrzałem kilka może nawet kilkanascie odcinków i serial przypadł mi do gustu, a teraz chciałbym obejrzeć od pierwszego odcinka, po kolei, tylko z tego co sie orientuje to moje oglądanie skończy się po 4 sezonie co mnie bardzo martwi. Z góry dzięki za jakieś informacje. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
muran_maciek

Z tego co się orientuje nie ma polskiego lektora od piątego sezonu i dalej. Osobiście oglądam z napisami, ale nie wiem czy tobie by pasowało. Kiedyś spotkałam odcinki z lektorem Ivona, jednak kiepsko się tego słuchało. Moim zdaniem najlepiej oglądać z napisami, choć każdy ma swoje gusta. Na razie nie mamy co liczyć na polskiego lektora, nie wiadomo kiedy się to zmieni.

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Dzięki wam za odpowiedzi, właśnie o to chodz, że mnie napisy średnio pasują a ivona to już wogóle mnie no ale trudno, najwyżej obejrze do sezonu 4 i tyle.

ocenił(a) serial na 10
muran_maciek

Nigdzie nie znajdziesz póki co SPN z lektorem (od 5 sez.), bo polskie stacje, nie chciały go po prostu wyemitować, z racji na zbyt szczególne wątki religijne. Kiedyś o tym pisali ^^ Polecam Ci oglądanie z napisami, i to od pierwszego sezonu ;) Lektor absolutnie w ogóle nie oddaje niekiedy komizmu sytuacji ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones