PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614357}

Nie zadzieraj z zołzą spod 23

Don't Trust the B---- in Apartment 23
7,0 5 999
ocen
7,0 10 1 5999
Nie zadzieraj z zołzą spod 23
powrót do forum serialu Nie zadzieraj z zołzą spod 23

Choć podejście do życia głównej bohaterki, jak i sama ona (Krysten Ritter) sprawiają, że na
twarzy pojawia się uśmiech, to nad całością nie ma już "och-ów" i "ach-ów".

nikah

Pierwszy sezon był niesamowity, choć spotkałem się z opiniami, że nie każdego bawi taki humor. Mnie w zupełności, dlatego żałowałem, że powstało tylko 7 odcinków. W drugim natomiast, o ile początek z zebraniem obsady z "Jeziora marzeń" nadal bawi, o tyle już następny odcinek z "niby romantycznym" wątkiem Chloe jest dosyć mdły i nie chcę żeby twórcy go ciągnęli. Pomysł jest dobry, ale wykonany w nie taki sposób jak trzeba i w przeciwieństwie do reszty tego co powstało - mało zabawny.

ocenił(a) serial na 6
prostelinie

Jest już 2 sezon w Polsce?

nikah

Widzę, że masz jednak sporo nudy ;d Na itv.info można znaleźć do obejrzenia online.

prostelinie

serial bardzo fajny , nie jest mega śmieszny ale czasami sa sceny gdzie wybuchne śmiechem , lubię też postacie takie jak Robin i Chloe :D

ocenił(a) serial na 6
darek_03

Po obejrzeniu 2 sezonu potwierdzam, że serial jest niezły. Można troszkę się pośmiać i szybko się go ogląda. Ujdzie.

ocenił(a) serial na 9
nikah

Nie planuje w najbliższej przyszłości oglądać ponownie tego serialu (zostały mi 3 odcinki) jednak gdyby było więcej sezonów to z pewnością bym je wszystkie obejrzał. Fakt serial nie należy do rewelacyjnych, zdarzają się odcinki, w których ani raz się nie zaśmieje ale serial mimo wszystko jest według mnie genialny. Pomysł dobry, postacie ciekawe, czasami tylko sceny zbyt naciągane ale i tak warto oglądać i szkoda, że serial taki krótki. Fakt humor nie jest dopasowany do wszystkich stąd pewnie niska oglądalność ale nie powiedziałbym, że serial jest mało zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones