PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042027}

Niebieskooki samuraj

Blue Eye Samurai
8,2 13 136
ocen
8,2 10 1 13136
8,4 5
ocen krytyków
Niebieskooki samuraj
powrót do forum serialu Niebieskooki samuraj

Chcę więcej!

ocenił(a) serial na 9

Choć nienawidzę otwartych zakończeń budzi ono nadzieję na ciąg dalszy, którego jestem bardzo głodna. Dawno żadna animacja, tak do mnie nie przemówiła. Czy ktoś wie ile będę musiała usychać w oczekiwaniu?

K_M_Leider

Pending status. Oznacza, że drugi sezon jest uzależniony od oglądalności. Szkoda, bo wiele osób ogląda serial poza oficjalnymi kanałami. Animacja jest świetna. Klimat i era pokazane w unikalny sposób. Polecam grę Ghost of Tsushima, gdzie utrzymany jest podobny klimat shogunatu w erze wkraczania zagranicznych wpływów.
Pewnie nawet po zielonym świetle będziemy czekać z rok,dwa na kontynuację :(

K_M_Leider

Serial ma praktycznie zerową kampanię marketingową, nie jest też w top 10 najchętniej oglądanych seriali ostatnich tygodni, a znając bezwzględne podejście Netflixa do anulowania seriali które nie były megapopularne to obawiam się, że drugi sezon może nawet nie powstać.

ocenił(a) serial na 10
szmyrgiel

To jest zbyt dobre, żeby się samo nie obroniło. Z miejsca wskakuje w moje top3 animacji.

wilq_yo

Ciemny kryształ: Czas buntu też miał świetny odbiór, a został cancelowany po pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
K_M_Leider

Polecam siegnąć po Arcane, też jest na Netflixie. Ładne animacje i fajny vibe

ocenił(a) serial na 7
K_M_Leider

oglądałeś po angielsku czy po japońsku (bo jest taka wersja)?

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Arcane jak i ten oraz każde inne anime(nawet z USA) zawsze po japońsku, najlepszy klimat

ocenił(a) serial na 6
tHe_mRuWa

Polecam Black Lotus.

K_M_Leider

Oby nie. Gniot nad gnioty

ocenił(a) serial na 9
Vixen8

Dam ci podpowiedź i to zupełnie za darmo - nie musisz oglądać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones