PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779796}

Nieposkromiona

Ingobernable
7,2 497
ocen
7,2 10 1 497
Nieposkromiona
powrót do forum serialu Nieposkromiona

w Polsce tez

ocenił(a) serial na 10

Mozna na Netflix'ie ogladac " Ingobernable"..( nieposkromiona)
Swietna serie, chociaz krotka ale historia wciaga najbardziej podoba mi sie Kate w roli 1 Damy ;)

ocenił(a) serial na 7
telemundo_novelera

Ja dopiero lecę z trzecim odcinkiem, ale pierwsze dwa jak najbardziej na plus

ocenił(a) serial na 9
telemundo_novelera

Jakiś czas temu skończyłam oglądać tę produkcję i jestem zadowolona.
Była i akcja i emocje i napięcie, były również tajemnice a to lubię.
Ojciec Emilii już od połowy serialu budził moje wątpliwości, więc finał mnie nie zaskoczył. Tak samo jak to kim jest morderca Diega.
Mocne były sceny z magazynu w którym w klatkach przetrzymywano i torturowano ludzi, wstrząsnęła mną śmierć siostry Chrisa. Miażdżący odcinek!
Nie spodziewałam się, że Prokurator zostanie zamordowana. Jeden strzał w głowę i po niej. Szok!
Zaskoczyła mnie postać Any. Przez większą część sezonu mnie wkurzała a pod koniec pokazała inne oblicze. Zabiła Pete (scena jak z filmu grozy) i pomogła Emilii. Ciekawie prowadzony wątek.
Emilia z Canekiem stworzyli super duet! Chemia ogromna, iskry leciały z ekranu!
Podobała mi się muzyka w serialu, duży plus za to. Odcinki były krótkie, więc szybko się je oglądało.
Pod względem aktorskim też ok, Kate świetna, Alberto fajnie wypadł w swojej roli. Facet ma w sobie coś intrygującego. Luis Roberto też świetnie się zaprezentował!
Były nudniejsze wątki, ale wpływały jakoś negatywnie na fabułę.
Serial oceniam - 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones