PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197183}

Niesamowita podróż

Mary Bryant
7,6 1 638
ocen
7,6 10 1 1638
Niesamowita podróż
powrót do forum serialu Niesamowita podróż

film

ocenił(a) serial na 10

Zaczęłam oglądać ten film z nudów ale po zakończeniu ryczałam jak bóbr dawno nie widziałam tak wzruszającego filmu naprawdę gorąco polecam . Długo nie zapomnicie o tym filmie. Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 9
Ola_63

też się poryczałam. Trzeba przyznać że film był bardzo wzruszający. Polecam.

Martus_2

NO to zdradźcie sekret gdzie go widziałyście, bo ja go nigdzie nie mogę zdobyć???????? :D

becia_001

wydaje mi się, że ten film będzie emitowany w TVN Style w czwartek (04.09) o 22:30, tylko pod nazwą "Niezwykłe losy Mary Bryant",
możliwe, że będzie też powtarzany w piątek (05.09) o 20:00, bo w ramówce jest miejsce o tej godzinie po "Dumie i uprzedzeniu", ale nie jestem pewna

ocenił(a) serial na 10
Ola_63

Pierwszy odcinek zobaczyłam przez przypadek.Od razu urzekła mnie fabuła, ciagle trzymajaca w napieciu.Ciągłe zwroty akcji i ta determinacja Mary o utrzymanie przy życiu jej dzieci.Każdy nastepny czwartek czekałam do 22.30 aby zobaczyc nastepny odcinek.Poprostu narkotyk.
Wczoraj-był ostatni odcinek na Tvn style.Płakałam, ryczałam, szlochałam.To mało powiedziane.Poprostu nie potrafiłam sie powstrzymac.Film swietnie nakrecony.Swietna rola Ramoli i Alexa.Moment w którym Mary dowiaduje sie o śmierci męża oraz moment pochowania jej dzieci.Potok łez.Nie zapomne tego filmu nigdy.Mam nadzieje, że kiedys nakrecą jej dalsze losy.
Polecam jak najbardziej ten serial(film).To trzeba zobaczyc.Historie prawdziwie potrafią dotknąc człowieka do cna.Ta w szczególności.

aneh87

No to teraz tez macie szansę - od najbliższego piątku na TVP2 będzie sobie leciał filmik. Start 1 piątek lutego 2009.
A jak którejś z Was mało- zapraszam na wyprawę do biblioteki po książkę Anthony van Kampen - Życie Mary Bryant. Dobra lektura na zimowe wieczory ,bo składa się z trzech części:
1. Wygnanie
2. Otwarta łódź
3. Powrót

Miłej lektury lub/ i oglądania filmu

Ola_63

Ekhmn. Bardziej spodobała mi się część pierwsza, druga była zbyt przewidywalna - jednakże ogółem rzecz biorąc film nie był zły, Garai wzniosła się na wyższy poziom, bohaterowie z krwi i kości nadawali realizmu i pozwalali widzowi się z którymś z nich utożsamić. Ja też płakałam, co rzadko się zdarza, ale raczej przez obraz, który sama stworzyłam. ;)

ssasa

Jak to się skończyło? Przyznam, że nie oglądałam całego, ale skończyłam na tym jak przypłynęli do brzegu i tamci inni za nimi przyjechali i zaczęli uciekać...

ocenił(a) serial na 7
Ola_63

Bardzo dobry film ze świetnymi rolami Jack’a Davenport’a, Alex’a O’Loughin’a i Romoli Garai. Coraz bardziej przekonuję się do tej aktorki i mam nadzieję, że nie wystąpi już w takich kiczach jak Dirty Dancing 2(pierwszy film, który obejrzałam z tą aktorką)czy niezbyt moim zdaniem udanych: Targowisko Próżności z 2004 roku lub Daniel Derenda z 2002 roku. Przepiękna sceneria, bardzo dobre zakończenie. Chociaż, nie ukrywam, także byłam zaszokowana sceną zbiorowego gwałtu. Stawiam najwyższą notę, czyli 10/10.

użytkownik usunięty
Buenovista

Hej! Byłabym wdzięczna za inf. jak właściwie skończył się ten film???
Dotrwalam do sceny, w której wojsko strzela do łodzi, którą próbują odpłynąc, wytoczono działa i nie wiem, czy zatopiono łódź? Kto zginął?
Udało się komuś uciec?
Z góry dziękuję

hej,jutro (piątek,11.09) jest 2 część to chyba lepiej sobie obejrzeć niż przeczytać ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones