PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

TVP1 - emisja 2012

ocenił(a) serial na 10

Nieustraszony (Knight Rider 2008) już od 9 czerwca w soboty i niedziele o godzinie ok. 15:00 miłego oglądania ;)

adamxy

No to będą oglądać :) :) Dzięki za info :)

adamxy

ej a ktory to odc jak kitt plonie i mike i sarah w sierotku?;p

użytkownik usunięty
doris18doritta

Pierwszy po pilocie, czyli "Knight in Shinning Armor". :)

ocenił(a) serial na 10
adamxy

jeju, dzieki ;D tak sie jaram ;D uwielbiam ten serial xdd mogliby wywalić te badziewiaste klany i zacząć emitować takie seriale, super ;D

użytkownik usunięty
Diana0_0

Drobiazg. :) Ja też się ciesze, bo również jestem fanką tego serialu. :)

ocenił(a) serial na 7
adamxy

Super uwielbiam tego Mustanga !!!

adamxy

Po cholere TVP emituje serial, który został tak szybko anulowany?

adamxy

Już lepiej powtórzyliby oryginalnego Knight Ridera z lat 80...

ocenił(a) serial na 10
Pawuloniasty

Ze względu na liczbę odcinków 18 ( 19 po przedzieleniu pilota na 2 części), w sam raz na emisje w przerwę wakacyjną, a tak poza tym jest nowy i był tyko raz emitowany w 2010 roku dlatego warto go przypomnieć, przecież to że serial zostaje anulowany nie znaczy że jest zły, ile świetnych seriali przerwali które miały potencjał i dziś są petycje żeby wznawiali produkcje. Knight Rider 1982-1986 ma 90 odcinków, w tym roku jest Euro 2012 i Igrzyska Olimpijskie nie ma gdzie tego upchnąć.

adamxy

W sumie jest w tym trochę racji :D pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

15 lipca(Niedziela) będzie 12( 11 jeśli nie dzielić pilota na 2 części) odcinek i niestety po nim będzie przerwa związana z Piłką nożną Polish Masters oraz Igrzyskami Olimpijskimi, mam nadzieję że po IO wrócą do dalszej emisji Nieustraszonego, pozdrawiam fanów serialu.

użytkownik usunięty
adamxy

To, że na te Polish Masters to wiem o przerwie w emisji. Ale o IO nie słyszałam, żeby w jakiś sposób zakłóciły możliwość emisji, ale poczekamy zobaczymy. Oby jak najszybciej wrócił, bo już drugi raz TVP tak pięknie potraktuje fanów, że przerwie im emisje na jakiś czas...

ocenił(a) serial na 10

Czemu niema 2 sezonu???

ocenił(a) serial na 10
kittsara

Oficjalnym powodem była mała oglądalność serialu w USA.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

I niema szans na wznowienie??

ocenił(a) serial na 10
kittsara

Szansa jest, wprawdzie niewielka, ale zawsze jakaś nadzieja się tli.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

A dokładnie coś więcej wiesz czy nie za bardzo? Fajnie by było chociaż jeszcze 2 sezon!!! A bomba była by jak i 3 sezony by były!!!

ocenił(a) serial na 10
kittsara

Nie za bardzo, ale z tego co mi wiadomo to nie zanosi się na 2 serie, tak więc pozostaje tylko mieć nadzieję, a jeśli interesują cię informacje na temat K.R.2008 to pisz do Sara_G ona wie więcej ode mnie;)

ocenił(a) serial na 10

Niestety zakłóca a tutaj dowody http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0728_1.txt http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0729_1.txt , właśnie 2 raz już tak jest że robią przerwę emisji, no cóż tym razem siła wyższa ( letnie IO). No wielka szkoda, bo wciągnął mnie ten serial zwłaszcza że tym razem pora nadawania jest nie wieczór a po południe, idealnie żeby wypić kawę i obejrzeć jeden z ulubionych seriali i przez czterdzieści parę minut oderwać się od rzeczywistości.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

Serial wraca na antenę TVP1, 18 sierpnia(sobota).

ocenił(a) serial na 10

Sarah podobno wiesz więcje na temat K.R 2008 jest szansa na 2 sezon??

użytkownik usunięty
kittsara

Niestety 2 sezonu nie będzie i jak dotąd nic nie zapowiada się na to, że kiedykolwiek powstanie.

ocenił(a) serial na 10

Katastrofa!!!!!!!!!!! Mogli by chociaż dokończyc historię z Maikiem i Sarą i wypuścić jeszcze z 10 odc

ocenił(a) serial na 9
adamxy

Super! Lubie to!!

ocenił(a) serial na 10
adamxy

Koniec wakacyjnej emisji w TVP1, zostało jeszcze 7 odcinków które zostaną wyemitowane w następujące dni:
13 odc. - 18(sobota)sierpnia godz. 15:10 ,
14, 15 odc. - 19(niedziela)sierpnia godz. 15:20, 16:05
16, 17 odc. - 25(sobota)sierpnia godz. 15:10, 16:00
18, 19 odc. - 26(niedziela)sierpnia godz. 15:20, 16:10

ocenił(a) serial na 10
adamxy

Po takim zakończeniu, szkoda że nie powstała kolejna seria :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones