PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693863}

Niewinna intryga

La Impostora
7,3 378
ocen
7,3 10 1 378
Niewinna intryga
powrót do forum serialu Niewinna intryga

Spojler-dziecko Adriana

ocenił(a) serial na 10

W odpowiedzi na pytanie zadane w poprzednim temacie.Nie chcę pisać tam. Jak ktoś wejdzie to na własne zyczenie.
Dzieckiem Adriana które miał zz Valentina jest Eduardo. Ale raquel także była z nim w ciąży o czym nie wiedział. Drugim dzieckiem jest cristobal

ocenił(a) serial na 6
ewelina84

No to ciekawie :) Ale chociaż już mi się wyjaśniło dlaczego Raquel traktuje tak Cristobala, choć dalej nie rozumiem czemu uwielbia Eduarda...

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

Ja też tego nie pojmuję. Może nie cierpi Cistobala bo nie nawidzi Adriana za to że ją odrzucił a Cristobal przypomina jej o tej porażce. Ale nie wiem zemu uwielbia Eduarda, syna swojej znienawidzonej siostry i adriana.
A ten Adrian też dobry, tak gadał o wielkiej miłości do Valentiny ale nie przeszkadzało mu to w romansie z raquel.
Zastanawia mnie jeszcze jedno? Jak to niby było. Który z nich jest starszy?Była o tym mowa?Umknęło mi?Mi się wydaje że to Eduardo jest starszy.

ewelina84

Pewnej nocy Raquel uwiodła Adriano (i to po tej nocy zaszła w ciążę). Ojciec Raquel zmusił ją do adopcji dziecka siostry, a Raquel jakoś tam sfałszowała dokumentację, aby nikt się nie zorientował, że Eduardo i Cristobal są prawie równolatkami i wg tych dokumentów Cristobal jest młodszy.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Właśnie tak podejrzewałam że coś musiało być w dokumentach przekombinowane. Nie chce palńąć głupoty ale wydawało mi się: po pierwsze że Cristobal jest młodszy, po drugie że Adriano wyjechał jakoś gdy Valentina byłą w ciąży (za dużo tych telenowel oglądam i może mi się coś pitolić) więc zastanawiałąm się kiedy niby Adriano spał z Raquel.

ocenił(a) serial na 6
ewelina84

Chociaż jedno jest pewne, nie bedziemy się nudzić oglądając tą telenowele :)

ewelina84

Jak Adriano przespał się z Raquel to chwilę później musiał wyjechać, bo Raquel zagroziła, że powie Valentinie o ich "romansie"...

ewelina84

Czy ktos moglby mi wyjasnic, jak to mozliwe, ze Adriano wyjechal przed 20 laty, gdy Valentina byla w ciazy, a jak wrocil to jego dziecko ma 8-letnia corke? (Przepraszam za brak polskich znakow)

ewelina84

Romans z Raquel to za dużo powiedziane. Pewnej nocy Raquel, która miała obsesję na punkcie Adriano, sama weszła mu do łóżka i praktycznie wszystko zrobiła za niego. Ale to wystarczyło żeby mogła go szantażować i zmusić do wyjazdu.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Wszystko pięknie ładnie, ale w takim razie czyim dzieckiem jest Blanka?? Bo, że nie Adriano to już wiemy...

ocenił(a) serial na 7
kiran

też się nad tym zastanawiam :O czy to faktycznie córka Mema czy jeszcze kogoś innego ? ;>

ocenił(a) serial na 7
maDzia18

No własnie! Przecież zrobili testy DNA. I wyszło na to, że nie jest córką Memo...

kiran

Nie, zrobili badania DNA między Adriano i Blancą i wyszły pozytywne.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Jest córka Mema, a wyniki zostały sfałszowane przez Tuerte

ocenił(a) serial na 7
Dorisa_d

dzięki :D

ocenił(a) serial na 7
Dorisa_d

dzięki ;)

ocenił(a) serial na 7
kiran

:) no chyba że coś przeoczylam i nagle sie okaże że Blanca jest córka np Raquel:p ta telenowela jest calkiem nieprzewidywalna gdyby nie spojlery to nic by nie było wiadomo:)

użytkownik usunięty
Dorisa_d

wyniki zostały sfałszowane. sama raquel przyznaje się do tego w rozmowie z ojcem.

ocenił(a) serial na 7
Dorisa_d

hahaha :-D zgadzam się ;-)

ocenił(a) serial na 7
Dorisa_d

co do blanci... to kim jest jej matka? bedzie cos na ten temat?

Dorisa_d

Ja o tym wiem :D Zresztą już niedługo się okaże, że cała trójka to dzieci Memo.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

:) cała trójka czyli kto?

Dorisa_d

Blanca, Simona i Hugo ;)

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

A no tak tak :)

ewelina84

Moje pytanie przeszło niezauważone, więc je ponawiam. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, jak to możliwe, że Adriano wyjechał 20 lat temu, gdy Valentina była w ciąży, a kiedy wrócił jego dziecko (czyli Eduardo) ma 8-letnią córkę? Będę wdzięczna, jeśli ktoś mi wyjaśni co przegapiłam.

ocenił(a) serial na 7
okemal

A kiedy było mowione że minęło 20 lat może chodziło o ponad 20 lat temu?

ocenił(a) serial na 7
okemal

o! i to jest dobre pytanie! też mnie to zastanawiało... jak to bylo możliwe?? matematyka u mnie leży, ale dodawać jeszcze umiem xD

kiran

Wg mnie było powiedziane ponad dwadzieścia lat temu.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Jak dobrze pamiętam było mówione ponad 20 lat temu

ewelina84

Macie rację - kojarzyłam, że Adriano coś o tym myślał w pierwszym odcinku, gdy wysiadał z samolotu, i jak sprawdziłam, to rzeczywiście było, że Valentina umarła ponad 20 lat temu.
Teraz mnie zastanawia kogo Raquel podawała jako ojca Eduardo i Cristobala (kim był jej mąż?). Trudne to musiało być tak w ogóle, bo można sfałszować dokumenty, że dziecko jest starsze lub młodsze, ale wydaje mi się, że jak się je widzi to można zauważyć różnicę, zwłaszcza gdy jest małe. I jeszcze musiała chyba udawać, że jest w ciąży z Cristobalem dłużej, niż była faktycznie. A tak w ogóle to do czego był im potrzebny Memo? Przypuszczam, że Raquel podała dziecko siostry za własne, a nie bawiła się w oficjalną adopcję, więc nie było potrzeby, żeby Memo zabrał dziecko i oddał je do adopcji.

ocenił(a) serial na 7
okemal

Może Raquel najpierw je oddała a potem zmaienila zdanie, a ten mąż to pewnie po prostu jakiś naiwniak z którym związała się tylko z jakiś finansowych powodów sama Raquel mówiła Rafaelowi że ona nie bawi się w takie rzeczy jak miłość

ocenił(a) serial na 7
okemal

Hm... możliwe... skoro tak, to wszystko się zgadza :)

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Pytanie z innej beczki ale dotyczące tematu matka-syn :) Eduardo czyli Sebastain Zurita jest w rzeczywistości synem Raquel - Christain Bach?

jok89

Tak, Sebastian jest jej synem.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

O to ciekawe nawet troche podobni :)

ocenił(a) serial na 10
Dorisa_d

A jego ojcem jest też aktor, który grał w Marinie, tego gościa co ją przygarnął. nie pamiętam jak miał na imię

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Aha pamiętam go, no to musiał zostać aktorem, nie miał wyjścia:)

ewelina84

Humberto Zurita, grał m.in. w Rozwinąć skrzydła, Królowej Południa, włoskiej Ziemii Buntowników i wielu innych. Bardzo dobry aktor

ewelina84

jestem zawiedziona i rozczarowana moimi zdolnościami detektywistycznymi ;) byłam pewna, że to Ramon.

ocenił(a) serial na 9
kalina222

ramona tez podejrzewalam, ale coraz bardziej wszystko wskazywalo na eduardo ale ze cristobal tez syn adriano na dodatek z raqel, to niespodzianka. Nierozumię dlaczego swojego syna traktuje gorzej niz syna siostry ..

Monalia

Raqel jest psychopatką, poza tym to telenowela meksykańska więc nie ma co się doszukiwać logiki w jej zachowaniu ;)

kalina222

To telenowela amerykańska.

ocenił(a) serial na 9
ewelina84

crostobal jest synem tez adriana? bo to ze eduardo to wiedzialam od samego poczatku. Dlaczego mu nie powiedziala to dziwne ze raguel mu niepowiedziala skoro chciala go dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones