PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693863}

Niewinna intryga

La Impostora
7,3 378
ocen
7,3 10 1 378
Niewinna intryga
powrót do forum serialu Niewinna intryga
jagodajulia

czemu oni zmienia godziny

magazynier_48

co ja o tej godzinie to śpię

virginia_virgi

jestem zła ;/

jagodajulia

to już jest szczyt wszystkiego!

a serial Castle, który teraz jest o 18.00 ma większą oglądalność że zmienili?

dobrze, że jeszcze jest internet i tam można oglądać

Seiya

Czy Castle ma wyższą oglądalność to nie wiem.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Wczoraj i dzisiaj oglądałem o 10.15 rano.

Ja?! Chyba ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, bo ja napisałam, że zmiana będzie od 14 listopada. Obecnie mamy październik.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Aaa to jeszcze miesiąc czasu ;) Źle przeczytałem.

jagodajulia

Słaba telenowela to zmieniają. Upadek telenowel w Polsce coraz bliższy. Jak na razie tylko tv4 dają telenowele o normalnej godzinie. A reszta odgrzewane kotlety chodzi mi o Puls.

użytkownik usunięty
dominik1989

Słaba? To ludzie są ogłupieni paradokumentami i nie oglądają normalnej telenoweli, która wymaga trochę więcej wysiłku umysłowego do jej oglądania. Zadowalają się tym że jakiś narrator im wszystko powie co się dzieje na ekranie, żeby broń boże nie trzeba było wytężać szarych komórek.

użytkownik usunięty
dominik1989

Słaba to jest może Burza ale na pewno nie Niewinna intryga. Ta telenowela jest nowoczesna i bardzo ciekawa a ludzie niestety wolą nudne telenowele z powtarzającą się historią.

słaba jest burza zgadzam się obejrzałam tylko 2 odcinki

dominik1989

Znasz inny gatunek poza telenowelami?

Mowiacy_do_reki

ale dzieciak. Teraz będzie szukał moich postów. Bo zwróciłem ci uwagę ?

dominik1989

Ty mi zwróciłeś uwagę? Jak? Na co? Od kiedy to wyzywanie użytkowników bez powodu, to zwracanie uwagi?

Mowiacy_do_reki

No, bo jak odpowiadasz jak cię wyzywa od lamusów to znaczy, że to potwierdzasz. Jakbyś był mądry to byś go nie prowokował tylko zignorował. A tak robić nie potrzebnie śmietnik. I pokazujesz, że swój nisko poziom.

dominik1989

Od kiedy ty mi będziesz mówił, co mam robić, jak ma się zachowywać. Koleś bez powodu mnie wyzywa, lata za mną po całym filmwebie, a ja z niego inteligentnie leję. I ty nazywasz mnie lamusem i dzieckiem - idiota jesteś i tyle. Sam jesteś lamus i dziecko.

Ludzie mnie tutaj popierali, tylko ty się przycweliłeś.

Więc co? Lamus jestem, bo odpisuję jakiemuś gościowi? Logicznie, baranie. Brawo, właśnie się tak popisałeś, że to aż niesamowite.

Od kiedy tą mądrością jest udawanie, że jak ktoś na ciebie pluje, to mówisz, że to deszcz? To nie mądrość, tylko strach i zaniechanie. Odpuszczenie trollowi, zresztą takiemu trollowi jak ty. Poza tym ja na lego lamusa najczęściej odpisuję: ehh, no dawaj dalej itd. Dlatego jestem lamusem? Kretyn jesteś.

Na koniec. Nie dawaj rady, których sam nie przestrzegasz. Mam nie odpisywać trollom? To dlaczego ty mi odpisujesz, a nazywasz też trollem? Ośmieszyłeś się, hipokryto. Poza tym ja do ciebie lamus nie pisałem, a i tak mi odpisujesz. Tym większe twoje ośmieszenie i głupota.

Niski poziom masz ty, co właśnie udowodniłem, a nie że tylko tak twierdzę.

Poza tym nazwałaś nas obu tak samo lamusami, mimo że między była ogromna różnica. To oznacza, że chciałeś jedynie się dowartościować wyzywając bez powodu. Lamus jesteś.

dominik1989

"No, bo jak odpowiadasz jak cię wyzywa od lamusów to znaczy, że to potwierdzasz. "


Hahahahaha, padłem, lecz się, gimbusie.

Mowiacy_do_reki

Sam się lecz trollu

Mowiacy_do_reki

Ale żałosny jesteś mam tylko polewkę czytając te twoje posty. W których się kompromitujesz.

dominik1989

Za właśnie takie kłótnie nazwałeś mnie lamusem.

Tylko, że ja kłóciłem się inteligentnie, odpisując trollowi, np. no no brawo, popisałeś się. Za to nazwałeś mnie lamusem i stwierdziłeś, że masz mnie prawo upominać.

Sam sprowokowany tracisz nerwy. Tylko ty. Ja na pewno nie.

Więc właśnie pokazałeś, kto jest lamusem.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Leż lamusie

jagodajulia

Szkoda, taka dobra telenowela o takiej masakrycznej godzinie.

jagodajulia

Wg najnowszych informacji Niewinna Intryga już od najbliższej środy będzie o 7:15.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Skąd masz tą informację. Bo przed chwilą sprawdzałem w programie telewizyjnym w internecie i jest jeszcze normalnie.

Z takiego jednego źródła. Zawsze informacje z tego źródła się sprawdzały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones