PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800888}

Nieznajomi

Strangers
6,3 279
ocen
6,3 10 1 279
Nieznajomi
powrót do forum serialu Nieznajomi

Za jednym z portali: Londyński profesor (John Simm) dowiaduje się, że jego zona zmarła w wypadku samochodowym podczas pracy w Hong Kongu. Profesor wyrusza w podróż, by zbadać okoliczności jej śmierci. Za reżyserię odpowiada Paul Andrew Wiliams ("Broadchurch"). Obok Simm'a występują: Emilia Fox ("Dorian Gray", "Przygody Merlina"), Tim McInnerny ("Notting Hill"), Dervla Kirwan ("Blackout")."

pogodno_2

Premiera, prawdopodobnie, w drugiej połowie roku.
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=cixewO7VHgE

pogodno_2

Start 10 września na ITV.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Halo witaj - dziękuje za info .Serial jest świetny i udało mi się obejrzeć 4 odcinki z lektorem na etamfilmy.tv (wyrzucić tam ) ale niestety nie ma dalszych czterech czyli od 5 tego do 8 mego.Jaka szkoda bo serial znakomity.Gdybyś miała jakieś info gdzie można by obejrzeć brakujące odcinki chociaż z napisami to proszę daj znać.
Pozdrawiam cię bardzo serdecznie:-)))

enera

Zacznę od pozdrowień-równie serdecznych ;) Nie masz kolejnych odcinków, bo one wpadają na bieżąco, wiec dopiero wyemitowano cztery. Piąty już jest, ale bez tłumaczenia. Tez oglądam i tez mi się podoba, ale serial takich twórców, więc nie dziwota. Ja ogladam tutaj: http://szukajka.tv/?q=strangers%202018%20s01&s=5&h=0&v=0&a=

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Oj dziękuję- ja w swojej naiwności spojrzałam że weszły w pażdzierniku 2018 i pomyślałam ,ze powinny być gotowe wszystkie odcinki -ha ! Nie znam angielskiego więc nic tylko czekać. Jeszcze raz dziękuję

enera

Żaden problem, polecam się na przyszłość ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Hej -od wczoraj są juz dwa kolejne odcinki czyli 5 i 6 na tym samym portalu co wcześniej pisałam.No to tylko zostały jeszcze dwa.Serial jest naprawdę dobry !pozdrawiam :-))))

enera

Tak, widziałam wczoraj obydwa. Moim zdaniem-ale to tylko taka mała uwaga-jest za długi, tj., spokojnie mógłby się zamknąć w sześciu odcinkach.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Spojler spojler
Witaj ,prawdopodobnie masz rację ,ze będzie za długi bo rzeczywiście pojawiają się wg mnie niepotrzebne zapychacze tj wspomnienia głównego bohatera o zmarłej żonie które tak naprawdę niczemu nie służą. A drugi aspekt to poprzez przedłużanie zaczynają zmieniać charakter Jonah i tak jak do 4 tego odcinka jego postępowanie było w miarę spójne i logiczne tak w kolejnych zaczyna zachowywać się irracjonalnie i mnie irytować.Dajmy szansę i zobaczymy co dalej..

enera

Jeśli za produkcją stoi ekipa od "The Missing" z 2014 roku-zawsze daję szansę ;)
Nie lubię rozwlekania na siłę historii, która nie tylko mogłaby się zmieścić w dwóch odcinkach mniej, to jeszcze sama-traci na wyrazistości, napięciu, itd. Ta ciągnie się-jak dla mnie-trochę za bardzo i nie rozumiem zamysłu twórców. Ja w ogóle mam wrażenie, że od 2-3 odcinków to nie jest historia kryminalna, a wycieczka krajoznawcza po Hongkongu ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

cha cha nieżle to ujęłaś- rzeczywiście przypomina wycieczkę po Hongkongu:-))))

enera

Taaa, wolałabym nie musieć tak tego nazywać ;)

enera

na e-filmy jest 8 odcinkow a jak jakis tam nie ma mozliwe beda na fili...

ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

Witaj :-)))) Bardzo serdecznie dziękuje za info ,udało mi się jakiś, czas temu obejrzeć do końca ten serial własnie na portalu który podpowiedziałeś.Serial jest fajny i nieżle się ogląda i te 8 odcinków jest okay.
pozdrawiam

enera

Sanktuarium zła a ten serial normalnie szok nie na e...filmy i fili...a ponoc dobry serial ,wiec warto obejrzec ten serial nieznajomi polecasz

ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

Dziękuje za info nt Sanktuarium zła ale zdaje się,ze jest to nowośc bo na filmwebie nie ma podanych żadnych odcinków.,jeśli tylko będzie dostepny to na pewno się skuszę.Serial Nieznajomi jest dobrym serialem do obejrzenia aczkolwiek nie jest jakiś nadzwyczajny.Natomiast mogę polecić Ci naprawdę bardzo dobry serial pt "Porzucony według Harlana Cobena " , oryginalny tytuł The Five-znakomity. Niestety nigdzie go normalnie nie ma gdzie obejrzeć ,jedynie można go znależć na chomikach.
Jeszcze raz dziękuje za podpowiedz i pozdrawiam

enera

Na priv dam linki do tego serialu na chmurę.

ocenił(a) serial na 8
jacpod

Halo :-)))) sorry nie zaglądałam na powiadomienia.Bardzo Ci dziękuje za propozycję ale jak na razie utknęłam z innym serialem a za chwilę wyjeżdżam za granicę na jakiś czas,ew zobaczę po powrocie.Pozdrawiam Cie serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones