PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867973}

Niezwykli

Mubing
7,7 363
oceny
7,7 10 1 363
Niezwykli
powrót do forum serialu Niezwykli

Znalazłem ten serial dość przypadkowo gdyż głównie moim źródłem koreańskich seriali jest Netflix i Wiki. A tu niespodzianka Disney.
I zaczyna się typowo nastolatki, szkoła plus nadprzyrodzone zdolności. Ale to w jaki sposób rozwija się akcja. W którą stronę podążają poszczególne wątki i jak szczegółowo zostają wszystkie rozwinięte oraz jakie mają w dalszej części znaczenie to coś czego się nie spodziewałem. Jest to zrobione bardzo dobrze.
Trzeba podkreślić, że to nie typowy serial walki dobra ze złem. Bohaterowie najbardziej skupiają się na obronie swoich najbliższych.
Poza tym mamy tu do czynienia oprócz wspomnianą już akcją z brutalnością, więc nie dla małych dzieci, z minimalnym powiedzmy wątkiem uczuciowym, domieszką polityki w wersji wywiadowczej i oczywiście z supermocami.
Trzeba też mieć na uwadze, że to serial koreański i choć trochę dobrze się czuć w tych klimatach. Mi się bardzo podobał i polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones