PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 277
ocen
7,1 10 1 11277
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

WItam, oglądałam ten serial lata temu i podobał mi się. Jednak nie dooglądałam go do końca. Mam pytanie, wie ktoś i mógłby napisać jak się kończą losy Nikity i Michaela?

ocenił(a) serial na 9
attra

Nikita została szefem,Michael odzyskał syna i odszedł z sekcji, obiecali sobie że może kiedyś...
Ops zginął ratując syna Michela,a Madeline popełniła samobójstwo

fenix

ech, to grzech czytac o zakonczeniu zamiast je obejrzec :) co by nie mowic o piatym sezonie, zakonczenie bylo przemyslane i chwytalo za serce ;)

Melody86

na Youtube mozna obejrzec koncowa scene (czas trwania video 6 min.)http://www.youtube.com/watch?v=mKRl2QC3Gfs&feature=related

attra

Wielkie dzięki! Wiem, że to grzech nie obejrzeć, ale nasz kochana TVP nie robi powtórek dobrych seriali np Więzy Krwi (wampiry), natomiast zawsze można liczyć na M jak Miłość ( ku rozpaczy).
Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź i linka :)

attra

Malutkie sprostowanie: na tvp nigdy nie był emitowany ;-) tylko najpierw na polsacie a potem wielokrotnie na tvn i tvn7 :-)

attra

Fakt :) Pamięć już nie ta ;) A rzeczywiście serial był przerywany reklamami :( więc to nie mogło być TVP :-)

ocenił(a) serial na 10
attra

Michael powiedział do Nikity, że Adam nie zawsze będzie go potrzebował ona mu na to: wiesz gdzie mnie znaleźć. Na koniec oboje wyznali sobie miłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones