PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 277
ocen
7,1 10 1 11277
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Peta Wilson wrecz skradla moje serce pieknym usmiechem. Zawsze bede wracac do tego serialu. Wciagajacy, intrygujacy, tajemniczy, wzruszajacy, momentami zabawny, elektryzujacy, zaskakujacy itd. Zlego slowa nie dam powiedziec! No chyba, ze jedno - ZA SZYBKO SIE SKONCZYL!!!!!

aneta651

ale za to jak :) pamietam ze na koncu sciskalo mnie w dolku i o malo nie plakalam ;))))))))) a na filmach to sie nie zdarza ;)

Melody86

Ja do tej pory placze ilekroc ogladam scene pozegnania i wymiany pana Jones'a na Adama. I jeszcze do tego 2 fantastyczne kawalki: Coldplay "Spies" i Sean Callery "Always trust your father". Breathtaking...

aneta651

dokladnie. Najlepsze zakonczenie fabuly jakie kiedykolwiek widzialam. Rekompensuje wszelkie niedociagniecia serialu i sciska za serce w taki dziwny sposob ;)))

Melody86

Zgadzam sie ;)













ocenił(a) serial na 10
aneta651

mam te same odczucia :)

http://www.youtube.com/watch?v=mKRl2QC3Gfs

JohnHenry

czuje, ze czas go sobie odswiezyc ;p oczywiscie niskobudzetowa LFN sprzed dziesieciolecia teraz odstaje pod wieloma wzgledami od wspolczesnych seriali, a jednoczesnie jest im do niego bardzo daleko.

ocenił(a) serial na 10
Melody86

Dokładnie!

ocenił(a) serial na 10
aneta651

Popieram w 100 procentach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones