PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 277
ocen
7,1 10 1 11277
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Ostatnio hurtem obejrzałam wszystkie sezony "Nikity". Hurtem, bo inaczej się nie dało. Serial genialny, wciągający, trzymający w napięciu, po prostu idealny. Aż żal, że nakręcono tylko 5 sezonów. Wszyscy, którzy oglądali wiedzą, że koniec pozostawia pole manewru. Co sądzicie o powrocie bohaterów? Może już nie jako agentów operacyjnych, ale kogoś na wyższym szczeblu...

linsien

Mam małe pytanko bo nie wiem czy zacząć oglądać. Właśnie obejrzałem całą NIkitę z tym że tą nowszą amerykańską wersję. Moim ulubionym bohaterem był Birkhoff I w związku z tym mam pytanie czy w tej starszej wersji Seymour odgrywa jakąś ważniejszą rolę ? W nowej wersji jest jednym z lepszych przyjaciół NIkity itp jak jest tutaj ?

marekwyszosiat

Podobnie. W Sekcji Nikita trzyma sie z Birkoffem i Walterem. Te dwie osoby (oczywiscie oprocz Nikity i Michaela) odgrywaja najwieksza role sposrod pracownikow Sekcji i oboje sa swietni. Osobiscie nie ogladalam nowej Nikity, wiec nie bede sie wypowiadac, ale ta z 1997r. moge Ci polecic z czystym sumieniem. Zarowno wykreowane postacie, dialogi jak i fabula tworza z tego serialu klasyke. moze sie wydawac, ze jeden odcinek bedzie podobny do drugiego, ze schemat bedzie zawsze ten sam, ale wlasnie tak nie jest. Z kazdym odcinkiem wciagasz sie coraz bardziej. Jezeli chodzi o Birkoffa - matthew ferguson wykonal kawal swietnej roboty.

linsien

Dzięki za odpowiedź ;)

ocenił(a) serial na 10
linsien

Ja bym za tym nie była, uwielbiam serial, a z mojego doświadczenia sequele, remaki, kontynuacje ( przynajmniej ich znaczna część) są dużo gorsze od oryginału. Także miałabym obawy, czy to nie zepsuje mi serialu. Wolę go pamiętać z czasów świetności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones