PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 070
ocen
7,5 10 1 2070
Ninjago - mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Mimo, że mam naście lat, to pokochałam ten serial po tym, jak mój brat dostał dwa sezony na DVD pod choinkę. Zakochałam się nie tyle w bajce, co w Zane'ie. Według mnie jest najlepszym ninja - bystry, wytrzymały fizycznie, opanowany, a jednak pogodny, ale nie głupkowaty, ma wiele talentów (gotuje), wrażliwy... No po prostu najlepszy. I przede wszystkim to on się poświęcił w walce z Sami-Wiecie-Kim i wygrał! Poza tym ma burzliwy życiorys, jest robotem z uczuciami (!!!) i wspaniałym systemem wartości moralnych. Bardzo się wyróżnia z tej czwórki podstawowych ninja, a oni na początku go nie akceptowali :-( Według mnie nadawałby się na Zielonego Ninja. Mój problem polega na tym, że nikt oprócz mojego rodzeństwa mnie nie popiera. Nikt nie lubi Zane'a, bo "jest poważny" i "Dziwny". A on jest po prostu oryginalny i super :-) A zatem - czy są tu jacyś fani Zane'a? Odezwijcie się!

Szczerze? Ja nim jestem.

użytkownik usunięty
LordVader345

Jak wspaniale - nie jestem sama :-)

Choć lubię tez innych ninja-drugim i równie fajnym jest Lloyd.
Tak w ogóle do ci ninja walczyli już w kosmosie?
6 sezon opowiadać będziebo Piratach :)


Dziwne-jestem dorosły, a razem z synem oglądam serial :)

użytkownik usunięty
LordVader345

Szczerze mówiąc mój brat ma dwa sezony na DVD i dopiero parę dni temu zaczęłam "Odkrywać" ten serial. Nie mam kompletnego obrazu, co do innych sezonów, ale wiem, co się dzieje mniej więcej z Zanem w 3 i 4, bo poczytałam w internecie. Więc nie mogę odpowiedzieć - taki ze mnie niedoświadczony ninja :-P

Zachęcam serdecznie :)

Szczęśliwego Nowego Roku :)

użytkownik usunięty
LordVader345

Dziękuję i przysięgam, ze obejrzę cały serial :-)

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam Zane'a. Przyznaje że nie mam ulubionego ninja bo moim zdaniem wszyscy są tak samo fajni ale też kocham Zane'a. Tak jak powiedziałaś jest to robot z uczuciami, ale nie takimi wgranymi tylko normalne uczucia, to jest w nim najniezwyklejsze. Z resztą pamiętacie że jego źródło mocy to nie były jakieś tam baterie czy akumulatory, on po prosty miał normalnie duszę. Zawsze Jak oglądam odc. "Zaproszenie" cieszę się że Zane żyje choć oglądałam wszystkie sezony niezliczoną ilość razy. Zane jest super!

ocenił(a) serial na 8

To pewnie zasmuci cię sezon z nijdroidami.
ps. W miarę go lubię w sumie bardziej niż kaia.

użytkownik usunięty
kirmarks

Bardzo zasmucił, aż mi się płakać chciało. Ale wiem, że to nie koniec ;-)

ocenił(a) serial na 8

Mh... już widziałeś sezon z turniejem?
Skoda mi pewnego blaszaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones