PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 055
ocen
7,5 10 1 2055
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

KOCHAM!!

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam ten serial! ❤️

ocenił(a) serial na 10
MeganLeto

ja też

ocenił(a) serial na 10
luki877

macie racje to jest świetne uwielbiam patrzeć na przygody Kaia Jaya Cola Lloyda Zane nową sojuszniczkę ninja Skylar.

ocenił(a) serial na 7
Orkaborg

Bardzo mi się podoba najnowszy sezon z Turniejem Żywiołów. Poza tym też uwielbiam ten serial.

Rafalino_1000

Mi się podoba każdy sezon, ale Turniej Żywiołów ma coś co czyni go lepszy od np. Reaktywacji. Po za tym ma być nowy sezon w czerwcu.

ocenił(a) serial na 7
jakmaj13

Turniej Żywiołów jest według mnie we wszystkim oprócz muzyki lepszy od Reaktywacji. Wiem, że będzie w czerwcu. :)

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Zgadzam się. Jest dobre intro( nawet najlepsze), nowi ninja, powrót wężonów i wyjaśnienie wojny z wężonami.

invisiblepata

Dzięki Turniejowi Żywiołów cała historia Ninjago tworzy się w całość, ale pytanie co pokażą w sezonie z Morro?

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spoiler !!!!!!!!!!!!










Morro był podobno Zielonym Ninja. Może wyjaśnią dlaczego został wygnany. I jeszcze jedno- Nya jest Ninja Wody lub coś takiego.





invisiblepata

Skąd masz to info?

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Poprawka chciał być zielonym i jest wiatru ciekawe czemu został wygnany.

kirmarks

Dzięki za info :)

kirmarks

Mi się wydaje, że Morro nie został do końca wygnany. Po tym jak sensei Wu powiedział mu, że nie będzie zielonym ninja to Morro chciał udowodnić Wu, że zasługuje na ten tytuł, poprzez znalezienie grobowca pierwszego mistrza spinjitsu.

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Spojler do odcinka 61.



On chciał udowodnić ze się nadaję oszukać przeznaczenie(co akurat mu się udało) Zginął szukając grobowca i pewnie jak zginał tam wylądował albo jego duch bo kogoś wystraszył został tam zesłany. I tam spocona jego umysł. (większość to mój domysł)

kirmarks

Ma to sens.

ocenił(a) serial na 8
MeganLeto

mam pytanie skąd zane wziął moc lodu. Chcę się też spytać czemu jest dwóch mistrzów cienia.

ocenił(a) serial na 7
invisiblepata

Nie ma dwóch mistrzów cienia. Jest Ash, czyli mistrz dymu oraz jeszcze jedna postać, której imienia nie pamiętam, ale był to mistrz cienia.

ocenił(a) serial na 7
Rafalino_1000

A co do mocy lodu to ja nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
Rafalino_1000

krążą teorie, że zane ma tą moc z tej baterii, której połowę dał Pixal.

ocenił(a) serial na 7
invisiblepata

Ma to sens.

invisiblepata

Mi się też wydaje, że Zane ma moc z baterii.

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Ok a ten nowy sezon z morro jest w końcu w sierpniu czy czerwcu?

invisiblepata

Według strony Cartoon Network premiera sezonu z Morro ma być w poniedziałek 8 czerwca.

ocenił(a) serial na 8
invisiblepata

Już jest.

invisiblepata

Sezon z Morro jest od 27 czerwca do 3 lipca br.

invisiblepata

Z niewiadomych przyczyn przesunęli premierę trzech ostatnich odcinków na 25 lipca.

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

To było słabe posuniecie.

kirmarks

Ja też tak uważam i przez tą decyzję musiałem uzbroić się w cierpliwość, aby poczekać te 3 tygodnie.

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Myślałem ze dłużej, strasznie to wybiło z rytmu a jak już się pojawiły to trochę popsuło to zakończenie bo co tylko 3 odcinki. Ale to chyba jeden z lepszych sezonów.

ocenił(a) serial na 10
Rafalino_1000

Mam teorie że jeśli mistrz żywiołu nie ma potomka to jego moc przechodzi na osobę którą darzy taką samą miłością. Ja sądzę że po prostu ojciec Zane'a miał pośród swoich przodków jakiegoś mistrza lodu, a ponieważ właśnie nie miał prawdziwego syna ( z biologicznego punktu widzenia ) to jego moc przeszła na kogoś kogo kochał czyli Zane'a.

ocenił(a) serial na 8
Rafalino_1000

Narywał się cień tylko ze po angielszku a po polsku nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
MeganLeto

też uwielbiam ten serial. najlepszy serial od lat. #UWAGA SPOJLER! moja ulubiona scena to śmierć zane'a, wygłaszanie mowy ku jego pamięci, ogólnie końcówka odc. "tytanowy ninja". a ulubiony sezon to sezon 5, ten z duchami. a propo wiedziałam że morro zginie ale nie ze w taki sposób, ta scena mnie wzruszyła, nie bardziej niż śmierć zane'a ale szczeże mówiąc też się trochę popłakałam ale troche.

ocenił(a) serial na 8
izauczen4

Ostatnio każdą śmierć kreują na doniosłą.(nawet w tym nowym sezonie z piratami i jinem)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones