PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809296}

Noc oczyszczenia

The Purge
6,4 2 306
ocen
6,4 10 1 2306
Noc oczyszczenia
powrót do forum serialu Noc oczyszczenia

Mizoandryczne bzdury wpajanie feministycznej ciemnocie. Jak można wymyślić brednie, że kobiety by były większością ofiar, kiedy współcześnie to mężczyźni są tymi najbardziej narażonymi na doświadczanie przemocy fizycznej i psychicznej... Nawet w obecnych czasach to mężczyźni są większością ofiar pobić, morderstw i najbardziej brutalnych zbrodni.

P1989

Choroba, nieraz musiały Ci panny nieźle przyłożyć... Współczuję.

harkonen_mgla

Akurat miałem na myśli ogólny obraz współczesnego świata, gdzie to wcale nie kobiety są najbardziej narażone na przemoc, mimo że są fizycznie słabsze. Nie lubię kiedy ktoś mi próbuje wciskać kit pod postacią propagandy jak w tym odcinku.

P1989

Zgadzam się, baby mają moc. Bez maczety do małżeńskiej sypialni nie wchodzę - a nóż, mąż z delegacji wcześniej wróci? Dobra, dość tych żartów, które są wodą na młyn feministek. Weźmy taką przemoc seksualną - kto najczęściej pada jej ofiarą w seminariach czy na obozach na ministrantów? Dokładnie! Starci i młodsi faceci! Kto pada ofiarą zbiorowych gwałtów w męskich więzieniach? Znów faceci! Przypadek? Nie sądzę. Facet ma dziś po prostu przerypane ;(

ocenił(a) serial na 7
P1989

Poza nami ktoś jeszcze wie o Twoim problemie ?

P1989

Tak na serio: " Nawet w obecnych czasach to mężczyźni są większością ofiar pobić, morderstw i najbardziej brutalnych zbrodni."?! A kto te zbrodnie popełnia? Przypadkiem to też nie są mężczyźni?

true_till_death

A co ma to do mojego wpisu? Przecież nie stwierdziłem, że to kobiety są sprawcami tych zbrodni. Dodam, że za to samo przestępstwo kobieta dostaje ułamek wyroku jaki otrzymuje facet. To też to słynne równouprawnienie.

ocenił(a) serial na 7
P1989

Twój strach przed broniącymi się kobietami wielce mnie poruszył. Niestety nie wiem jak ci pomóc. ...

HRA

Strach? Dobre sobie :). Zwyczajnie mnie irytuje, że kartę równouprawnienia wyciągacie tylko wtedy kiedy wam pasuje i jest dla was z korzyścią. Prawa chcecie te same, ale obowiązki już nie.

P1989

Ty tak na serio?

iwonka_sl

Doprecyzuj proszę swoje pytanie.

iwonka_sl

Doprecyzuj proszę swoje pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones