PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809296}

Noc oczyszczenia

The Purge
6,4 2 306
ocen
6,4 10 1 2306
Noc oczyszczenia
powrót do forum serialu Noc oczyszczenia

Sczerze?

ocenił(a) serial na 6

jestem mile zaskoczony najlepszy serial od lat o dziwo nie odbiega poziomem od filmow mocne 6/10

arek2010

Po obejrzeniu pierwszego odcinka wydaje się lepszy od filmów, może ze względu na to że nie jest skupiony tylko na czarnych bohaterach

Kobo

Ale gdzie te filmy były skupione TYLKO na czarnych bohaterach :P? W jedynce prym wiodła biała rodzina, w dwójce mieliśmy sierżanta Barnesa, białe małżeństwo i bodajże dwie Latynoski, w trójce znów sierżant Barnes ratował tyłek białej pani polityk, co prawda do spółki z dwójką czarnoskórych. Dopiero ostatnia, ponoć (nie oglądałam) najgorsza, część skupia się na "źli biali mordują dobrych czarnych".

ocenił(a) serial na 6
Bianka_Lg

4 nie byla najgorsza tylko 3 a serial dobry(chyba) bo narazie jest 1 odcinek

arek2010

Dlatego napisałam "chyba". Dla mnie najlepsza jest dwójka, potem jedynka, na końcu trójka. Serial póki co ma trzy odcinki i jednak trzyma jakiś poziom.

ocenił(a) serial na 6
Bianka_Lg

sa juz 4 ale przetlumaczone dopiero 2

arek2010

Nie totalnie się nie zgodzę z tą oceną. Jestem po 5-iu odcinkach i to już dla mnie koniec, więcej nie wytrzymam, po prostu nie dam rady. Kompletnie nic tu mnie nie trzyma, nieciekawi bohaterowie, do których się nie przyzwyczają, no i im nie kibicuję. Kompletnie mnie nie obchodzi czy nasz samotny bohater w końcu uratuje siostrę, a to całe przyjątko i ta para imprezowiczów, no proszę - litości. Już nie wspomnę o korporacji. Ale wiecie co jest najgorsze, niby tyle śmierci w koło a mnie to ani grzeje, ani ziębi, zero napięcia, grozy.

Najlepsze są maski i przebrania "siepaczy". Jak dla mnie czekam na "Noc skasowanych seriali" i liczę że ta produkcja będzie jedną z wielu która pójdzie pod topór.

arek2010

Najlepszy serial od lat, ocena 6/10? To co Ty chlopie ogladales?xD

ocenił(a) serial na 6
tantrumd

nie wiele, gdyz od dawna nic ciekawego nie kreca

arek2010

Polecam Atypowy, serial produkcji netflix, wspolczesna wersja 'dzien za dniem' z glownym bohaterem urodzonym w spektrum autyzmu, a nie zespolem downa. Jak sam masz jakies naprawde dobre propozycje serialowe to podziel sie. Z przyjemnoscia ogladalem dextera, gre o tron, atypowego, nie wytrzymalem i zrezygnowalem z ogladania walking dead, lucyfera, californication, purge.

ocenił(a) serial na 10
majs

Człowiek z Wysokiego Zamku. Wytrzymać do drugiego, a potem trzeciego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones