PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011002}

Nocne niebo

Night Sky
6,8 2 467
ocen
6,8 10 1 2467
Nocne niebo
powrót do forum serialu Nocne niebo

Dobry serial, gra aktorska świetna, Piotruś rewelacja tylko....dopiero właściwego smaka na serial nabrałem w końcówce ostatniego odcinka. Ciekawe czy dostanie zielone światło? no i oczywiście kibicuję Adamczykowi, ciężka praca w tym przypadku ogromnie popłaca ;)

ocenił(a) serial na 8
mastekvip

Mam nadzieję że doczekamy się na drugi sezon....

jacek2

A czy zakończenie pierwszego sezonu było zamykające wątki, czy raczej otwarte? Bo zastanawiam się, czy czekać na seans, aż wyjdzie kontynuacja, czy odpalać od razu :)

ocenił(a) serial na 8
ja0lek

Jest takie, że może wyjść kolejny sezon, ale nie musi. ;)

ocenił(a) serial na 7
wsad19

Moim zdaniem jest tak otwarte, jak to tylko możliwe :D Cały sezon toczy się bardzo powoli i tak naprawdę niewiele się wydarza, a w ostatnim odcinku wszystkie główne postacie znajdują się w zupełnie nowych dla siebie okolicznościach, więc tak naprawdę jeśli drugi sezon nie powstanie, to ten pierwszy cokolwiek straci rację bytu.

ocenił(a) serial na 7
wsad19

Absolutnie się nie zgadzam. Zamknięcie jest otwarte na tyle, że bez kontynuacji serial straci sens. To tak jakby Władcę Pierścieni skończyć na pierwszym tomie.

mastekvip

Nie będzie drugiego sezonu, serial został skasowany.

mastekvip

Drugi sezon anulowany

ocenił(a) serial na 7
EM_DZI

Szkoda, bo miał potencjał na ciekawe rozwiniecie fabuły. Trochę mi przypominał świetny serial Gwiezdne Wrota - bez spoilerów, wiec na tym skończę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones