PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809032}
5,9 172
oceny
5,9 10 1 172
Now Apocalypse
powrót do forum serialu Now Apocalypse

STFOREG Z NOWHERE ZAPINA TYPA :---------)

msmsms

?? - Co do serialu to zwiastun wymiata ;)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Nawiązanie do "Nowhere" Arakiego, twórcy serialu. Warto znać i to, i "Kaboom" przed obejrzeniem. :)

Kierokat

Dzięki za wyjaśnienie mam dodane do obejrzenia, wiec zapewne wcześniej czy później zobaczę ;)

Jednak masz racje bo nawet po samych zwiastunach, widać że nawet stylistka bardzo podobna :)

Kierokat

Uhh po pierwszym odcinku mam dość, takich głupot i to nieśmiesznych dawno w serialu nie oglądałem ):

ocenił(a) serial na 1
buterfly

Ja wysiliłem się żeby obejrzeć całe 10 odcinków choć nie ukrywam że tylko ze względu na sceny łóżkowe z udziałem Kelli Berglund i powiem że nie wiele straciłeś bo środek i zakończeni równie głupie co początek ;)

Spicke

Dotrwałem aż do 5 odcinka stwierdziłem że dalej nie będę się męczył, no takich głupot to na trzeźwo wątpię aby wymyślili ):

buterfly

Nie uzasadniłeś.

vbazyl

Już ci uzasadniam jeżeli dla ciebie to takie ważne :) - Serial według twórców to komedia sf, cóż mnie nie śmieszyła ani jedna scena a wątków sf tutaj ja na lekarstwo ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones