PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011825}

Nowa konstelacja

Constellation
6,6 1 601
ocen
6,6 10 1 1601
Nowa konstelacja
powrót do forum serialu Nowa konstelacja

Odpychający wygląd aktorki i jej beznadziejna gra popsuła mi już niejeden film i serial. Nawet do gwiezdnych wojen ją zaangażowali!

Prucz11

To fakt,dziwny typ urody,bardzo speczny,tez wolalbym inna aktorke.

aronn

Ohydna? przegięcie. uważam że jest oryginalna i na pewno nie jest brzydka. Ma bardzo ładny uśmiech. Nie znam filmu, który by "popsuła". Jest surowa jak ten serial - w kosmos nie latają misski tylko oficerowie - twardzi żołnierze. A tak a propos-serial na razie nie zdobył mojego serca-nudny jakiś, niewiele się dzieje, wietrzę tajemnice, ale chyba mam za słaby węch i już mnie męczy. Może się rozkręci. Dobry serial daje jakąś wskazówkę, którą widz może rozwijać i buch - myli się, ale angażuje, a tu patrzę i patrzę i nic się nie dzieje.

Abra_Kadabra_3

To daje sobie z nim spokoj.

ocenił(a) serial na 3
aronn

...i masz rację. Jakoś przebrnąłem te 3 odcinki i podziękowałem. Nic ciekawego i dlatego nie mam zamiaru czekać jak się rozkręci - jest dość ciekawych seriali....

brunus

No teraz jest wysyp dobrych.

Prucz11

Pokaż swój pysk, pośmiejemy się wszyscy

Prucz11

Widać powinieneś zainteresować się innym gatunkiem filmów :)

Prucz11

A paszoł won filmwebowa ciotko.

ocenił(a) serial na 10
Prucz11

bardzo merytoryczna opinia. Ty jesteś na pewno niebywale przystojny

Prucz11

Niestety gra aktorska nie jest mocną stroną tej pani. Myślę że to kwestia drewnianej dykcji, aż ciężko oglądać. Po dwóch odcinkach pas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones