PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011825}

Nowa konstelacja

Constellation
6,7 1 460
ocen
6,7 10 1 1460
Nowa konstelacja
powrót do forum serialu Nowa konstelacja

Jak na razie mi się podoba i oglądam z zaciekawieniem co dalej (jestem na 2 odcinku) ale nie wiem jak długo wytrzymam wysłuchiwanie jazgotu tego bachora, który ciągle woła ''Mommy'' krew mnie po prostu zalewa!

ocenił(a) serial na 3
zimny_kot

Łeris DADI????

ocenił(a) serial na 7
zimny_kot

Wołanie mamy ma swoje znaczenie w dalszych odcinkach

ocenił(a) serial na 3
kubek09

Chodzi o to, że postać dziewczynki jest irytująca. Najgorsza aktorka od czasów Ostaszewskiej.

ocenił(a) serial na 8
przypadkowyzyeb

# Murem za Ostaszewską

przypadkowyzyeb

To, że cię irytuje nie znaczy, że jest słabą aktorką. Jej gra aktorska stoi na bardzo wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 3
ast

Możliwe, że tak jest. Trzeba zapytać co na ten temat sądzi mommy. Ale najpierw zapytajmy daddiego gdzie jest mommy.

przypadkowyzyeb

Może po prostu to mommy ci tak przeszkadza. Rozumiem, że druga aktorka, grająca Alice, która mówi mama, już cię tak nie irytuje?

ocenił(a) serial na 3
ast

Mama u u u uuuu

ocenił(a) serial na 6
ast

"Jej gra aktorska stoi na bardzo wysokim poziomie." - nie stoi na wysokim poziomie tylko siedzi w szafie :D

ocenił(a) serial na 8
zimny_kot

mommy :)

ocenił(a) serial na 6
zimny_kot

Jest jeszcze chamska reklama ipada.

ocenił(a) serial na 6
zimny_kot

Ja to zawodzenie ''Mommy'' ustawiłem sobie jako pobudkę w tel. i od rana tak mnie nakręca, tak mnie wqrwia, że kawa już niepotrzebna

ocenił(a) serial na 7
zimny_kot

Prawda, już mnie później irytowało to "mommy...". Myślę, że dziewczynka spokojnie ze sto razy to słowo wypowiedziała w trakcie trwania całego serialu.

zimny_kot

Ta mała świetnie gra, obok głównej bohaterki najlepsza w tym serialu. No dobra, Mr. Caldera też był super :)

TomPL

Zgadzam się w 100 procentach:)

zimny_kot

O czym Ty piszesz? Ledwie kilka razy wołała mamę! i w ogóle nic nie było w tym irytującego.

ZipZiom

to Ty chyba ogladales zupelnie inny serial niz ja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones