PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561203}

Nowa

6,4 3 799
ocen
6,4 10 1 3799
Nowa
powrót do forum serialu Nowa

Klimat seralu fajny, bohaterowie są typowi jak na serial kryminlny - mloda stazysta i starszy stopniem partner, który pozjadał wszystkie rozumy. Kożuchowska dobrze grała tylko ta fryzura zbyt "glamour" jak na policjantkę... Schneider też dobrze - nie dawała się! Bosak - super! nadaje się na policjanta, jego gra jest strasznie charakterystyczna, bo tak naprawdę do wszystkich rol w jakich go widziałam przemyca te "cwaniaczkowate" zachowania, albo dostaje takie role... Sympatię wzbudza laborant A. Nejman - miła postać, natomiast Bobrowski jak zwykle mnie odrzuca...

ocenił(a) serial na 7
melpomene_fw

a mnie odrzuca Kożuchowska. jakoś mam jej dosyć! za dużo jej wszędzie..

ocenił(a) serial na 8
powerbul_2

Fakt, a aktorka z niej raczej marna;)

melpomene_fw

od kilku lat krzyczy na dzieci w pewnym serialu to ciężko teraz ponad to się wybić :-D a fryzura masakra.. policjantka ma mieć włosy proste, a nie jakieś frywolne jak ktoś to nazwał "glamour" a jeżeli długie to spięte w kucyk - regulują to przepisy haha ale ona jest... ponad prawem w tym serialu :D

ocenił(a) serial na 8
bestia666azazyl

Bo ona jest szefową... A szefowa może wiecej, a czesami wszystko:)

ocenił(a) serial na 8
melpomene_fw

Serial mnie się spodobał :)
A włosy pani inspektor chyba są proste, nie? :) Krótkie, nie przeszkadzające, z boku wygolone, jak po wojskowemu, więc do charakteru twardej baby policjantki akurat. Glamour to byście mieli wszelkiego rodzaju trwałe, loki, warkocze, dredy, itp. Pozdro ^^.

ocenił(a) serial na 8
kamagne

Jesteś fryzjerką/em??????

powerbul_2

PO ma swoich faworytów nawet w tej branży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones