PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238152}

Nowe przygody starej Christine

The New Adventures of Old Christine
6,1 1 123
oceny
6,1 10 1 1123
Nowe przygody starej Christine
powrót do forum serialu Nowe przygody starej Christine

Widział już to ktoś? Zastapi 'Teorie wielkiego podrywu". Widze, że serial miał 4 sezony, ale raczej nie dla mnie... Szkoda, przez miesiąc nie będe oglądął wieczoru z komedią na Siódemce(to i 30 Rocks).

Kamill

Najpierw zabrali Dwóch i pół a teraz Teorię... :( Też pewnie nie będę tego oglądać, czekam na coś lepszego.

Pozia

nie zabrali, tylko skonczyly sie sezony. a skoro christine ma 4 to nie moze byc takie zle.

Kamill

Przyznam że mimo iż oglądam pasjami seriale to tego nie miałam okazji. Ale nie ukrywam że skoro USA Today przyznało temu serialowi nagrodę ostatnio to coś musi być na rzeczy:) Serial dostępny że tak powiem, więc jutro na pewno zerknę i napiszę własne zdanie:)

Kamill

Serial nie jest zły, ma swoje momenty uniesienia :). Ale porównując do 'Teorii wielkiego podrywu' to wyżej wymieniony serial jest o kilka naście stopni niżej. Jest śmieszny to trzeba przyznać, ale TWP bardziej mnie śmieszyła no i mam nadzieję, że zakończa drugi sezon by nasi mogli je wyemitować :)

Jak na razie zadowalam się "Przyjaciółmi" :)

goracyi

ten serial jeszcze leci?? bo coś nie mogę go znaleźć w programie

ocenił(a) serial na 1
goracyi

naprawde uwazasz ze ten serial jest smieszny ? jedyne z czego moglbym sie "smiac" to z idiotyzmu wiekszosci sytuacji, te postacie sa tak glupie ze nie wiem czy plakac czy "smiac" sie. Marna podrobka "przyjaciol", tak to odbieram.
A najbardziej irytuje mnie smiech publiki w sytuacjach co najwyzej zalosnych ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones