PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238152}

Nowe przygody starej Christine

The New Adventures of Old Christine
6,1 1 123
oceny
6,1 10 1 1123
Nowe przygody starej Christine
powrót do forum serialu Nowe przygody starej Christine

ubogie

ocenił(a) serial na 2

obejzalam pilota -> smiechy widowni zupelnie nie z gruchy, nic zabawnego, az ziewac sie chce wrecz, glowna bohaterka zachowuje sie jak niedorozwinieta. Drazniaca jest ponadto i idiotyczne dialogi, zasadniczo pilot byl zniechecajacy, nie wiem dla kogo jest ten serial ;) Chyba dla kogos niewymagajacego, bardzo

użytkownik usunięty
Baby_Firefly

Odniosłam to samo wrażenie.. Pooglądałam kilka odcinków i poprostu nie mogę znieść głównej bohaterki..
Głupia jest, i teksty wogóle mnie nie śmieszą..

ocenił(a) serial na 10

no to dziewczyny troche sie mylicie... ja mam sytuacje zupelnie odwrotna. ogladalem serial na Comedy Central z genialnym lektorem i jestem zachwycony, ale ogladalem nie pilot ani pierwsze odcinki, ale chyba jedne z tych ostatnich. wynika z tego ze serial sie potem rozkreca. uwierzcie, nie lubie tego typu komedii, ale ta jest naprawde fajna! usmialem sie jak nigdy. tak jak mowie nie wiem, ktory to sezon, ale raczej jeden z nowszych, a bohaterka jest naprawde zabawna! nic dziwnego ze jest teraz taka popularna w USA. a skoro tak, to musi cos w tym byc nie? no i przynam, bo gdzies widzialem urywki z pilota... teraz sobie przypomnialem :P faktycznie, nie przekonalbym sie do tego serialu, gdyby nie to ze obejrzalem jeden z pozniejszych. polecam! no i ta klientka! Julia Louis-Dreyfus... mozna sie w niej zakochac :] widziaem wiele wywiadow z nia i jest przesympatyczna i strasznie ZABAWNA i podba mi sie sie jej poczucie humoru!

Baby_Firefly

Zgadzam się, nic w tym śmiesznego. Główna bohaterka strasznie wkurzająca. itp., bo po co więcej pisać, skoro denne TO.

ocenił(a) serial na 9
maly_boniu

Wg. mnie całkiem porządny serial. Główna bohaterka jak i ci drugoplanowi odwalają kawał dobrej roboty. Nie było odcinka, na ktorym bym się nie smiała.

ocenił(a) serial na 10
Baby_Firefly

Jest to specyficzny humor, który po prostu trzeba lubić, dlatego nie pisz że serial jest dla kogoś niewymagającego. Właśnie cały urok Christine polega na absurdalnych sytuacjach i zachowaniach i to nie tylko głównej bohaterki. Można to lubić albo i nie. Dla mnie serial jest jednym z najśmieszniejszych jakie oglądałem. Julia jest świetna w swojej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones