PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37781}

Ośmiornica

La piovra
7,5 1 596
ocen
7,5 10 1 1596
Ośmiornica
powrót do forum serialu Ośmiornica

Czy mogę kupić DVD? Czy jakaś polska TV to puści?

c3976667

DOKLADNIE,SCIAGNAC NIE MA SKAD,Z LEKTOREM(POLSKA WYEMITOWALA PIERWSZE 4 SERIE)PEWNIE JAKIES PODRZEDNE STACYJKI TO POKAZUJA JAK ZONE EUROPA,POLONIA CZY COS W TYM STYLU,ALE NIGDY NIE WYEMITOWANO W POLSCE SERII 5-10,WIEC MARNE SZANSE.ZNALEZC MOZNA WSZEDZIE DO SCIAGNIECIA ORYGIALNEGO WLOSKIEGO 10 SERII,ANGIELSKIEGO LEKTORA NIE WARTO BO TO NIE TEN KLIMAT.POLACY WYDALI 1 SERIE NA DVD,KILKA LAT TEMU(ALLEGRO 40 ZL)RESZTE MOZEMY CHYBA ZAPOMNIEC,MOZE JESLI BEDA TO TYLKO DO SERII 4 ,MIMO IZ TAKI KRAJ JAK ROSJA WYDAL JE WSZYSTKIE .POZDRAWIAM.

HENRYK0072

Mam 1 serię kupioną na Allegro (wyd. MediaWay). Jest to 6 odcinków w oryginalnej wersji dźwiękowej (po włosku) plus lektor lub napisy do wyboru. Polecam.

Na opakowaniu zbiorczym (box) na 3 DVD znalazł się błąd: napisali, że są do wyboru ścieżki dźwiękowe: lektor polski lub... ANGIELSKA! Co może sugerować angielski dubbing. Spadłem z krzesła jak to zobaczyłem. :O Na szczęście to nieprawda: serial jest po włosku z polskim lektorem lub polskimi napisami.

Teraz pozostaje czekać na pozostałe serie...

ocenił(a) serial na 9
c3976667

Witaj
Mam pytanie czy tego lektora polskiego da się słuchać?,pytam dlatego że nieraz z takiego tłumaczenia wychodzi beznadzieja,i jeszcze jedno czy lektor polski i napisy są równoznaczne,czy można wybrać pomiędzy,tylko napisami a tylko lektorem ?

boskikotek

Sorry ale nie wiem, bo natychmiast jak to kupiłem to pożyczyłem cały box kumplowi.

K...a, w Rosji wydano wszystkie 10 serii razem. Gdyby Ruscy trochę pomyśleli, to daliby również POLSKIE napisy do tego serialu; jestem pewien, że mieliby wtedy wielu kupców również z Polski (np. ja).

użytkownik usunięty
c3976667

Ruscy maja w du/pie polskie napisy i slusznie bo zysk zaden z tego. Rusz du/pa i zrob sam a nie czekasz na innych.

HENRYK0072

JEST SZANSA NA TEN SERIAL W TVP SERIALE! TRZEBA TYLKO TAM NAPISAĆ!

c3976667

JEST SZANSA NA TEN SERIAL W TVP SERIALE!

c3976667

http://www.stratosmedia.pl/oferta/osmiornica.htm#oferta
łap linkacza, serial dostępny jest na DVD :)

Hochimasaki

Ale tylko pierwsza seria niestety, nie wiem czy ktokolwiek ma w planach wydać resztę.

karok47

Na pewno tylko pierwsza? Jak na jakość obrazu z tamtych lat te 3 DVD to chyba za dużo jak na jedną serię?

blady_chris

Zwykle na jednej płycie DVD mieszczą się jakieś 3-4 odinki, więc to raczej tylko 1 seria.

kwarecki

Niestety tylko 1 seria. Nie wiem czy jest szansa obejrzeć jakoś legalnie pozostałe...

bonanza1911

Jak się nie da legalnie, to trzeba nielegalnie :P

ocenił(a) serial na 6
wojtowniak

Legalnie można serial obejrzeć za darmo (!) na kinoplex.pl

ocenił(a) serial na 10
c3976667

Ja kupiłem 1 sezon tego serialu na DVD w merlin.pl. Jest tam sprzedawanych w pakiecie 6 odcinków na 3 płytach, z polskim lektorem. Dalszych sezonów na razie nie kupiłem, bo chyba trudniej będzie je kupić.

ocenił(a) serial na 9
c3976667

Dziś na TVP Historia o 17:55 zaczyna się 1 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones